2733
2734
عنوان

اختلال دوقطبی

| مشاهده متن کامل بحث + 7582 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی سخته از نظر من اینه که بجای قرص خوردن باید دلیلی دوقطبی و افسردگیمون تغییر کنه من با دلیل اینطو ...

ولی قرصتو بخور حتما 

یا راجب این دیدگاهت ک چرا نمیخوری با روانشناس یا دکترت صحبت کن

🍃و خداوند کفایت میکند و اوچه خوب نگهبان و یاوریست🍃 این کاربری متعلق به چندین نفر میباشد 

دو قطبی جزو مشکلات شخصیتی هست که سایکوزه اولین و مهم ترین علائمش هم اینه که فرد نسبت به بیماریش و مشکلش آگاهی نداره و خودش رو مشکل دار و بیمار نمیدونه 

دانشجوی روان شناسی هستم

خیلی سخته از نظر من اینه که بجای قرص خوردن باید دلیلی دوقطبی و افسردگیمون تغییر کنه من با دلیل اینطو ...

یعنی چی متوجه منظورت نشدم 

من دارم بدتر و بدتر میشم و چون دیدم کسی حال من براش فرقی نداره گفتم وقتی نمیخوان حالم خوب بشه منم دیگ نمی‌خورم شما که واستون مهم نیست

عاشق کتاب خوندنم اره معرفی کن

حتما 💙❤️

کتاب نمی گذارم کسی اعصاب مرا بهم بریزد آلبرت الیس 

وقتی اضطراب حمله می کند 

از دولت عشق کاترین پاندر، ابن کتابو که می خوندم به فرشته ها، به خدا، به خودم نامه می نوشتم، گاهی وقتا از یکی که متنفر بودم بهش نامه می نوشتم و تو نامه بهش می گفتم تو باید با من این جوری رفتار نمی کردی یا فلان کارو باید انجام بدی 😅

خواهشا بعضی هاتون من درآوردی هاتون نسبت ندین به سخنان قرآن، اگه مطمئنین سخن قرآنه، اگه راست میگی بگو کدوم آیه تا بریم تفسیر درستش پیدا کنیم..... بارها شده خواستن اعتقاد منو زیرسوال ببرن گفتن خدا تو قرآن گفته وقتی گفتم کدوم آیه دیگه ساکت شدن!!!
من تو فکرشم ولی تا الان آسیب نرسوندم

انشا آله که نرسونی ولی باید داروهای رو بخوری و پیش روانشناس هم مرتب بری اگه بیماری طول بکشه خدای ناکرده کارت به بستری شدن میکشه

کاربر آقا
عزیزم شما سالمی مشکل سنته حل میشه هر دکتریم عیب گذاشته روت برو در مطبشو تخته کن

نه گلم همه اش اینجوری نیست 

بعضی موقع ها یه حالت هوایی بهمون دست میده که کنترل کردنش خیلی سخته مثلا خود من پارسال یه چند مدت بود تو یه حال و هوای دیگ بودم فکر میکردم دنیا دیگه داره تموم میشه یه مشاور داشتم فکر میکردم امام زمان اون و بی خواب سده بودم و گریه و اصرار میکردم حرف رو گوش کنند خودم رو انکار رئیس کل میدونستم اگه یکی نزدیکم میشد فکر میکردم میخواد منو بکشه م

یه بار با بابام خونه بودیم شب بود آنقدر ترسیدم ازش فکر میکردم میخواد آسیب بزنه بهم آخر شب بود وایی اصلا یه وضعی بودم آخرم همون شب ساعت ۱ یا ۲ نصف شدم اورژانسی زدم کردن بیمارستان و بستری شدم بیمارستان هم که دیگه بدتر 

منم دو قطبیم ولی ۱۸ سالمه  یه سال دارم قرص مصرف میکنم و امشب تصمیم گرفتم دیگه نخورم و امشب هم ...

می فهمم چی میگی داروها به حالتی به آدم میدن 😩 ولی خب باید عوارض رو به روانپزشک اطلاع بدیم تا میزان شو کم و زیاد کنه من همیشه به محض یه عوارض زنگ می زدم مطب روانپزشکم بهم می گفت با داروها چکار کنم ولی آخراش دیگه خسته شد جواب مریضا رو نمی داد ،آخه روانپزشک دارو که میده باید جواب بیمارشم بده 

خواهشا بعضی هاتون من درآوردی هاتون نسبت ندین به سخنان قرآن، اگه مطمئنین سخن قرآنه، اگه راست میگی بگو کدوم آیه تا بریم تفسیر درستش پیدا کنیم..... بارها شده خواستن اعتقاد منو زیرسوال ببرن گفتن خدا تو قرآن گفته وقتی گفتم کدوم آیه دیگه ساکت شدن!!!
انشا آله که نرسونی ولی باید داروهای رو بخوری و پیش روانشناس هم مرتب بری اگه بیماری طول بکشه خدای ناک ...

آره ی بار بستری شدم 

یعنی اگه یکی به خودش آسیب برسونه بستریش میکنند از کجا متوجه میشن

حتما اینارو میخونم امیدوارم کمکم کنن

عزیزم ان شاء الله 💙❤️

راستی به نظرم مطمئن شو روانپزشکی که رفتی باننجربه باشه الکی تشخیص نذاره چون روانشناس و روانپزشک بی تجربه زیادن که تشخیص الکی می ذارن رو آدم 

خودم از یکی از روانشناس های بی تجربه زخم خوردم نتیجش شد اختلاف با خانوادم 

آره ی بار بستری شدم  یعنی اگه یکی به خودش آسیب برسونه بستریش میکنند از کجا متوجه میشن

روانشناس کارش تشخیص این موارد است خلاصه روانکاوی رو به روانپزشک میده و روانپزشک دستور دارو یا بستری میده

کاربر آقا
2706