2737
2739
عنوان

شوهرم بچه میخواد من نمیخوام حق با کیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 986 بازدید | 55 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازت خواهش میکنم فعلا بچه دار نشو  اون بچه گناهی نداره که بخواد اذیت شه

میدونی اول که میخواستم جوابتو ریپ بزنم بگن اینطور نیست 

چون بابام تو بچه گی باهام حتی از مادرمم بهتر رفتار می‌کرد با اینکه بدترین رفتار هارو با مامانم داشت یهو یادم افتاد از وقتی ۱۲ .۱۳ سالم شد تا الان چیا نکشیدم بخاطر اخلاقش هر چی با مامانم بود سر من پیاده کرد 🙂

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
دلت با زندگیت نیست مگه نه ؟؟؟؟ اگه دلخوش بودی بچه میاوردی  من بهت افتخار میکنم که وقتی به زند ...

مممنون

راستش تو دوراهی بزرگی گیر کردم هم دوسش دارم هم اینجوری نمیتونم بچه بیارم 

میگه من مشکلی ندارم مقصر خودتی، تازه میگه اینا زدن نیست تو زدن ندیدی

مشکلت دقیقا مثل منه 

من بچه دار هم شدم ناخواسته و شوهرم تغییر نکرد 

آخرش تصمیم گرفتم جدا بشم و وقتی باور کرد دارم جدا میشم ازش اخلاقش بهتر شد 

پس فردا خدایی نکرده به بچه حمله کرد چی     شرط بزار بگو اگه ۶ ماه رفتارت اوکی بود اقدام م ...

میدونی باور نداره اینا مشکلی هرچی میگم میگه من ایرادی ندارم

نمیاد دعوا راه میندازه میگه فکر میکنی من مشکل دارم در حالیکه من بهترین پدر میتونم برای بچم باشم

بگو ت بهترین پدری ولی وقتی فحش میدی بچ یاد میگیره ازت

وقتی میخا ینفرو نقد کنی اول حسابی تعریفش کن بعد بگو فقد یکم فلانو اینا وگرنه همچی اوکیه

محکم باش ...پشت تمام آرزوهایت خدا ایستاده
2738
خیلی خوبه که درکت بالاست و میدونی که الان زمان مناسبی برای بچه اوردن نیست

ممنون ولی واقعا اطرافیان خیلی منو تحت فشار میزارن حتی خانواده ی خودم ولی من فعلا مقاومت کردم دیگه گیج شدم چ راهی درسته

هر سری که رو من دست بلند می‌کرد به خودم میگفتم لعنت بهت اگ بچه بیاری ، ولی خیلی دلم به حال همسرم میسوزه 😪

خوب شوهرت اخلاقش همینه دیگه معجزه ن میشه که ربط میدی به بچه دارشدن اگه اینقدر غیر قابل تحمل هست چطور ...

عادت کردم به فحش هاش و زدن هاشم میزارم پای بی اعصابی 

همیشه ک نمیزنه مثلا ماهی یکی دوبار تو دعوا ... ولی همینم باعث میشه ب بچه فکر نکنم

به نظرم حق با شماست  فردا بچه بیارید اگر جلو پسرش بهت حمله کنه اونم یکی میشه لنگه باباش  ...

دقیقا حرف منم اینه 

میگم حتی اگر فقط فحش دادن بود فردا جلوی بچم به من فحاشی کنه و بی احترامی کنه تاثیر بدی میزاره

حق با منه حق با اونه یعنی چی؟؟؟؟؟!!!!  مگه اینجا مهد کودکه که حق حق میکنید؟؟؟  این طور م ...

اینم حرفیه 

ولی من چون خودم رو گناهکار میدونستم این سوالو مطرح کردم 

2706