2737
2734
عنوان

مامان های باردار چه خبر

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 60 پست
نه از روی شکم، همه چی عادی و نرمال بود

کاش ی داخلی میدادی.

خدارو شکر که لایق دوباره ی مادر شدن شدم😍سلامتی تو راهی مهمتر از جنسیتش بود.💞ولی اینکه خدا هوایم رو داشت هم دخترمو بهم داد هم اکنون پسرمو💞همسرم میشنیه کنار م و میگه میخام پیراهن دکمه دار تنش کنم آستینهاشو بالا بزنم 😍😍غرطیش کنم😃😃خدایا شکرت که همسرم پسر دار شد😍عاشق ذوق تو چشم هاش وقتی از پسرمون حرف میزنه😍😍ولی مدام تاکید میکنه صد تا بچه بیاری هبچکس برام دخترم نمیشه💞برام دعا کنید این دوران بسلامت رد بشه💞😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دکتر سونو از رو شکم کرد، مگه داخلی فرق داره؟؟

خب داخلی خیلی زودتر متوجه میشن

من ۵ هفته داخلی دادم ضربان قلبو شنیدن.

ولی تابستون ۶ هفته داخلی دادم تشکیل نشد دکتر گفت سقط میشه دیه دو هفته بعدش سقط شد

خدارو شکر که لایق دوباره ی مادر شدن شدم😍سلامتی تو راهی مهمتر از جنسیتش بود.💞ولی اینکه خدا هوایم رو داشت هم دخترمو بهم داد هم اکنون پسرمو💞همسرم میشنیه کنار م و میگه میخام پیراهن دکمه دار تنش کنم آستینهاشو بالا بزنم 😍😍غرطیش کنم😃😃خدایا شکرت که همسرم پسر دار شد😍عاشق ذوق تو چشم هاش وقتی از پسرمون حرف میزنه😍😍ولی مدام تاکید میکنه صد تا بچه بیاری هبچکس برام دخترم نمیشه💞برام دعا کنید این دوران بسلامت رد بشه💞😍
با دست بشور با آب خالی یا مایع شستشوی کودک بعدش بنداز جلوی آفتاب بوش بره 

آره باید بشورم

ولی انقد خودمو درگیر خونه تکونی کردم که متاسفانه شکم درد گرفتم آمپول پرولتون میزنم

از طرفیم سنگین شدم حسابی

در پیکر من دو قلب دارد ضربان و از این حرفا😁
2740
خخخ اخراشه بخاطر اونه  گفتن لباسای بچرو با دست بشوری بهتره منم امروز کل لباسای سیسمونیو شستم خ ...

عزیزمممم😍بسلامتی ان شالله

در پیکر من دو قلب دارد ضربان و از این حرفا😁
پیش متخصص میری یا ماما؟ داخلی سونو واژینال دیگ

دکتر متخصص برا نهم وقت داده، رفتم سونو گرافیه بیرون، ماما نوشته بود، تو واژینال مشخص میشه از الان؟؟

دوخت انواع سرویس آشپزخانه با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت🌺ارسال به سراسر کشور🌷
آره باید بشورم ولی انقد خودمو درگیر خونه تکونی کردم که متاسفانه شکم درد گرفتم آمپول پرولتون میزنم ...

اخه خونه تکونی ؟ خسته نباشی واقعا

ن ب عجله من ن ب خونسردی تو 

لباس های بیمارستان رو بشور بقیشو بزار بمونه 

داخلی دقیقتره خب  ولی صبور تا آخر هفته نه برو سونو

آره گفته دو هفته بعد باز بیا، خونریزی دارم میگه یا تهدید به سقطی یا جفتت پایینه یا اینکه لانه گزینی میکنی

دوخت انواع سرویس آشپزخانه با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت🌺ارسال به سراسر کشور🌷
آره گفته دو هفته بعد باز بیا، خونریزی دارم میگه یا تهدید به سقطی یا جفتت پایینه یا اینکه لانه گزینی ...

استرس نگیر بسپار ب بالایی 

نینی من تک شریانیه کل حاملگی تو استرس بودم سپردم ب بالاسری خودش نینی سالم بده بغلم

2706