2737
2734
عنوان

واکسن کرونا

130 بازدید | 8 پست

سلام خانما جدیدا کسی تو تهران دوز یادآور زده میخوام ببینم کدوم مرکز تو ایام عید واکسن تزریق میکنه

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
من حتی یه بارم نزدم  شما میرین برای یاداور 😑

اون سالی که واکسن زدیم یکبارم سرما نخوردیم ولی امسال زمستون دوبار کرونا گرفتیم با بچه کوچیک کرونا داشتن خیلی سخته

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون سالی که واکسن زدیم یکبارم سرما نخوردیم ولی امسال زمستون دوبار کرونا گرفتیم با بچه کوچیک کرونا دا ...

من اصلا تو این چندسال کرونا نگرفتم حتی یه بار هم نگرفتم. سرماخوردگی هم چندساله نگرفتم 

2731

سلام شرمنده ربطی ب موضوع نداره اما در مورد مسمومیت بارداری سوال داشتم چی هست خطرناکه؟ من ماه سوم بارداریه تو یک ماه ۸کیلو اضاف کردم  کترم گفت چرا انقد اضاف کردی از 53شدم 60خیلی نگرانم کرد چیکار کنم نگیرم بهم گفت رژیم بگیر اما نمیتونم واقعا غذا زیادم نمیخورم فقط خوابم زیاد شده 

سلام شرمنده ربطی ب موضوع نداره اما در مورد مسمومیت بارداری سوال داشتم چی هست خطرناکه؟ من ماه سوم بار ...

مسمومیت بارداری نشونش فشارخون بالای ۱۳ و دفع پروتیین و ورم دست و پاست غذای کم نمک بخور

مسمومیت بارداری نشونش فشارخون بالای ۱۳ و دفع پروتیین و ورم دست و پاست غذای کم نمک بخور

فشارم 10رو 6بود فقط تو یک ماه بیش از حد چاق شدم ازمایش پروتعینم برام ننوشت الان چند روزن برنج در حد چند قاش میخورم سیب زمینی و ماکارانی و نمیخورم ممنونم عزیز 

سلام عزیزم خوب هستید؟ ممنون میشم راهنماییم کنید ...🙏♥️

منم سوالم در ارتباط با مسمومیت بارداری ..

هفته ۲۷ بارداری ام 

فشارم دیروز تا چهارده رفت برای چند ساعتی, الان دیگه فشارم خوب شده ...

توی آزمایشی که هفته ۲۵ دادم متوجه شدم انزیم های کبدیم یه مقدار بالاست ..رفتم تحت نظر دکتر کبد و گوارش مجدد آزمایش نوشت و منتظر جوابم...تیروئیدمم کم کار شده چند روزیه که دارو مصرف میکنم ...

دکتر برام آزمایش ادرار ۲۴ ساعته نوشت هنوز انجام ندادم ..

با توجه به تجربتون میشه بگید اگه تمام موارد به نفع مسموییت بارداری باشه بچه ام میمونه تا هفته های آخر که زایمان کنم؟؟

شما برای کنترلش دارو مصرف کردید ؟؟

چیکار کنم ؟؟🥺

2738
سلام عزیزم خوب هستید؟ ممنون میشم راهنماییم کنید ...🙏♥️ منم سوالم در ارتباط با مسمومیت بارداری .. ...

سلام عزیزم چندتا نکته رو دقت کن ازمایش دفع پروتیینتو حتما حتما بده فشارتو روزانه چک کن استرس نداشته باش نمک غذاتو حذف کن از وزن جنین غافل نشو مداوم سونوگرافی وزن جنین و حجم کیسه آب بده اگه فشارت بالاتر از ۱۴ رفت حتما زیرنظر دکتر دارو بگیر