2733
2739

پسرم ۲ سال و ۸ ماهشه هیچوقت بدون اون بیرون نرفتیم .

ولی همسرم میگه گاهی وقتا لازمه دو نفری بریم 

ولی حس میکنم اگه پسرم نبرم بهش خیانت کردم و بهم خوش نمیگذره

عروس آذر ماه ۹۸ هستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم خیلی لازمه من مثال میزنم براتون دوقلوهای خواهرم یک ماهشونه سه بار با شوهرش تنها رفتن بیرون در حد دو سه ساعت مادر پدرم ۶۰ و ۵۰ سالشونه و همیشه دوتایی میرن بیرون کسی رو هم نمیبرن

پزشکی سندرومی داریم به نام سندروم قلب شکسته که موجب سکته قلبی میشه!ض این تفاوت که در سکته قلبی شریان کرونری قلب مسدود میشه اما در این سندروم بدون هیچ مسدودیت رگ, فقط با افزایش غلظت هورمون آدرنالین درخون بطن چپ قلب ضعیف میشه و درنهایت مرگ!به همین راحتی. مراقب قلب های همدیگه باشیم:)دوست عزیزم اگر سوالی راجب کنکور داری خوشحال میشم کمکت کنم . فقط لطفا نیا بگو من انگیزه درس خوندن ندارم چیکارکنم😂من نمیتونم بهت انگیزه تزریق کنم!
2728

ن تاحالا نشده دخترم چسبیده همش بهمون

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️

وااا.بله ک رفتیم.۶ ماهشه بارها گذاشتمش پیش مادرم رفتم

اولین بارم ۱۰ روز بعد زایمان برا کشیدن بخیه ۲تایی رفتیم یه دوریم زدیم

یه کاربر قدیمی که بازیابی رمز زد اما سایت خار کاربریش خفیف کرد و عضویتش کرد ۱۴ بهمن امسال😐چس ماه نیستم
2738

حق با همسرتونه.

البته از تنها بچه مطمئن باشین، چون سنشون کمه.

من و همسرم اغلب دو نفره بیرون میریم.

با بچه ها هم میریم.

مرد هستم و انریکو ماسیس، یک خواننده و آهنگساز مشهور الجزایری‌الاصل ساکن فرانسه است. صدای بسیار زیبایی داره.

من بارها و بارها پسرمو دادم مامانم رفتم مسافرت حتی 

البته مسافرت کاری با همسرم 

بیرون ک چیزی نیس 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2706