2733
2734
عنوان

کیا تجربه سقط با سایتوک را داشتن ؟

286 بازدید | 31 پست

بیایین لطفا 

هر سه ساعت ۴ تا زیر زبونی گذاشتم جز درد هیچی علائم ندارم 

بعد کی به خونریزی افتادید 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

چرا میخوای سقط کنی؟😔

میخوای بحث کنی لطفا ریپ نزن😒   وزن فعلی:۶۳😍   هدف اول:۵۹😍   هدف دوم:۵۵😍هدف آخر :۵۰😍که البته انقدر که مریض میشم خودش داره به صورت اتوماتیک کم میشه نیازی به تحرک وبشین پاشوی من نداره😂پیش به سوی زندگی بهتر با سرعت نور 💪 اگر امضامو دیدی برای سلامتی همه ی بیمارا و تندرستی هممون یه حمد بخون 😍حالا چه بیمار نوزاد چه بیمار پیر چه جوون چه جنین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من با دوتا کارم راه افتاد البته زیرزبونی نزاشتم 

دکتر گفت زیر زبونی نزار یا خودت گذاشتی ؟

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
من خواهرم انجام داده بود ولی متاسفانه سقط نشد ولی تو سونو رده بوددفرمه  بعد رفت کورتاژ

وای خدایا 

کورتاژ چجوریه ؟تو عید مگه جایی تو این کشور باز هست 

2740
سن بچه ت چقدرواژینال بایدبگذاری اگه اثرنمیکنه

الان فقط دوتا دیگه برام مونده 

اصلا دکتر نرفتم.. دوتا واژن گذاشتم بعد4/5ساعت دردم شروع شد زیاد بالا پایین پریدم افتاد

پس دوتای باقی موندرو بزارم تو واژن 

چجوری باید گذاشت همین قرصو بزارم تو واژن ؟

شما همونی نیستی که بچه سومتونم ناخواسته بوده؟ بزنی تو گوگل میگه چند تا چطوری استفاده کنی

طبق یه ویدیو خارجی رفتم جلو اره خودشم 

2706