2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اونا همونان که شانس دارن مامانشون آدمه

واقعیتش مامان منم گیریه😂

ولی دیگ عادت کردم 

فک کن دارم با دوستم حرف میزنم تو اتتق از  سالن. میاد اتاقم فوحشم میده😐😂

دوستامم عادت کردن ب این کاراش 

ایسالله ک برم راحت شم از این خونه زندگی

شروع 1/5ی روز میام ناپیک میزنم ک دندون اوردم   💜اینجا هر روز گزارش  کار میزارم   تا ب هدفم برسم ول نمیکنم 🦷🦾  
تو بچگی سازش داشته؟؟؟؟وقتی میگه۶ماهت بود میخواستم بیام بیرون همون لحظه چون کثیف میکردی میزدمت؟؟؟؟یا ...

عزیزم مادر من سه ماهه فوت کردند خدا رحمتشون کنه مادر خوبی نبود لااقل برای من ، اما الان که رفته میفهمم بازم بودنشون بهتر از نبودنشه ، نامادری و هزار بدبختی پشتش بدتره 

خدا مادرتا حفظ کنه نفرینش نکن بالاخره از غریبه ها بیشتر برات دل میسوزونه. نامادری فقط فکر کشیدن اموال پدرت و بردن برا خودشه 

2740

شما فکر میکنی هر زن و مردی که مادر یا پدر میشه از نظر روانی سالمه؟

خب عزیزم بر فرض مادرشما اصلا مشکل روانی داره

فکر کن دیوونه ست

افسردست

آدم عادی نیست

شما که یه عمر باهاش زندگی کردی چرا ازش توقع داری نرمال رفتار کنه؟ باید تا الان می شناختیش دیگه

الان این خشم شما و این همه فحشی که شما داری میدی طبیعیه؟

شما هم که داری مثل مادرت میشی

شما مشکلت اینه که از یه آدم ناتوان   و بیمار توقع داری سالم رفتار کنه

خب نمیشه

با خودت بگو مادر من بیماره.....و هست 

.توقع ازش نداشته باش تا عصبانی نشی

یه روانشناسی میگفت بیشتر مشکلات ما به خاطر توقعی هست که از اطرافیان داریم. 

عزیزم مادر من سه ماهه فوت کردند خدا رحمتشون کنه مادر خوبی نبود لااقل برای من ، اما الان که رفته میفه ...

پدری ندارم که بترسم از نامادری.والا این بیشرف از نامادری هم بدتره

خدایا شکرت که اینقدر مهربونی

خدا رحمت کنه پدرتا 

میفهمم عزیزم چون خودمم مادرم ، در حقم مادری نکرد اما الان که نیست مشکلاتمون چند برابر شده شوهرم همش بهونه میاره خونه پدرم نیاد حالا قبلش همش میگفت بریم خونه پدرت و مادرم هم اصلا از رفت و امد خوشش نمیومد, پدرم ازون طرف هر روز گریه میکنه مادرم معلم بود خونه و ... داره نامادری که بیاد هم اموال مادرما بر میداره هم پدرما رسما ما ازین زندگی هیچ سهمی جز بدبختی کشیدن نداشتیم مادرم به قید حیاتش خسیس بود حتی جهاز درستم بهمون نداد حالا هم که مرده یه نفر دیگه میاد صاحب میشه چون رومون نشد به پدرمون بگیم اینا ارث ماست خیلیش را تا به خال بخشیدیم بهش 

من 15 روز خونه مادرم رفتم مهمونی قبل عید(شهر دیگه هست)

تازه 4 روز خونه یکی از خواهرام بودم

عصرها هم از 3 تا 9 شب با بچه هام میرفتیم پارک

خیلی منو عذاب داد

کلا خل شدم از دستش

همشم میگه تنهاممممممممممم

کسی نیست

خو لامصب یکی هم میاد خونت رو صد بار می..رینی روش

سرهمین قضیه منو همسرم دوسنداریم بچه دارشیم.فقط زاییدن و چشم وهم چشمی بچه میارن.واقعا نباید مث دیونه ها بچه زایید فقط.منم به مادرم میگم نمیشد جلو خودتومیگرفتی.آینده یه بدبخت دیگرم خراب میکنن

مامان آشغال منو ببینی بیشتر پرات میریزه که حیوون حس مادرانش بیشتر اینه

بنظرم آره تربیتش اشتباه بوده که شما اینقدر راحت توهین میکنی. شخصیت به شدت طلبکاری داری عزیز. احتمالا مهرطلب هستی و از اون ور شاید خودتم اهل محبت باشی و اصطلاحا با معرفت باشی. اما دقیقا همینجا نقطه ضعف شخصیتت رو میشه. پر توقعی از دیگران. 

هم به والدین مادرت توهین میکنی هم خودش. عجیبه. خیلی ضعیف هستی. رو پای خودت وایسا علی الخصوص که ازدواج هم کردی. 

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2706