2737
2734
من خود مرغ بدوس😋😋ولی  ک  و  ن  ش  و نه😑😂🤮

من برم بالا بیارم😃

میخوای بحث کنی لطفا ریپ نزن😒   وزن فعلی:۶۳😍   هدف اول:۵۹😍   هدف دوم:۵۵😍هدف آخر :۵۰😍که البته انقدر که مریض میشم خودش داره به صورت اتوماتیک کم میشه نیازی به تحرک وبشین پاشوی من نداره😂پیش به سوی زندگی بهتر با سرعت نور 💪 اگر امضامو دیدی برای سلامتی همه ی بیمارا و تندرستی هممون یه حمد بخون 😍حالا چه بیمار نوزاد چه بیمار پیر چه جوون چه جنین 
تا حالا نشنیده بودم 

منم تازه الان دوستم بهم گفت گفتم چرا انقد جوش زدی گفت نمیدونم بخاطر دنبالچه یمرغ یا بخاطر چیز دیگ گفتم دنبالچه چیه 😐گفت ک   ن  مرغ😐گفتم اونو میخوری مگه🤮 گفت روزی یه سیخ🤮🤮🤮

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اححححح من ک تاحالا نخوردم و ندیدم ولی تو اینستا ی ویدیو گذاشته بود ک نخورین فشار میداد ی چیزایی در ...

آره آره منم همیشه مرغو پاک میکردم اون قسمتشو کرم میریختم فشار میدادم یه مایع زرد رنگ در میومد🤮🤮ک دیگ دادم بیرون برام پاک کردن 🤮🤮 اووغ🤮

من فقط ابگوشت دنبالچه گاو رو خوردم خیلی خیلی خوشمزه بود،قیمتشم نسبت به گوشت ارزونتره ولی میگن خیلی ه ...

اون دم گاوه منم خوردم اما این همون دو دو لشه من که مرغ سر بریدیم  اسلحه آقا خروس رو ندیدم فکر کنم همینه

2706