2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بارداری اولم کلا علائم پریودی داشتم،سینه درد داشتم،یبوست شده بودم،۴ روز بعد هم بی بی زدم

بدین رواق زبرجد نوشته اند به زر،،،که جز نکویی اهل کرم نخواهد ماند😉🥰Turk qizi
2728

عقب انداخته بودم البته بار اولم نبود واسه همین فکر نمیکردم حامله باشم بعد یشب خونه مادشوهرم با دیدن مرغ حالت تهوع گرفتم واسه همین شک کردم و بیبی زدم

ای کسانی که ایمان آوردید کاری به کار اونایی ک ایمان نیاوردن نداشته باشید مرسی🍀   کاربری هشتم هربار سر به زبون آوردن عقایدم تعلیق شدم....  تو کوچه ماهم عروسی میشه😉
2738

منم اقدامم دو  روز دیگه موعدمه دعام کنید این ماه باردار باشم یه حسی بهم میگه هستم ولی مطمعنا نیستم در پریودی داری ولی خیلی کمتر بعد من قبل پریودی درد زیاد نداشتم هر وقت پری می اومد تازه دردم شروع میشد اما الان دو روز درد پری دارم  نیومده

اولین علائم چن روز بعد از اینکه پریود نشدم  درد زیر شکم و کمر و ترشحات سفیدی  داشتم بعد چن روز حالت تهوع داشتم البته نمیدونستم باردارم دیگه   دو هفته بعد اینکه پریود نشدم آزمایش خون دادم و باردار بودم 

2706