2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من نمی ریزم خودم کلا میریزم بیرون 😁😁

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
اره من چیزی نمگم  شاید ناراحت بشی نمیدونم چیه اصلا انگار لال میشم  شاید نمخام حورمتا شک ...

منم همینطورم 

یجا خوندم که بخاطر عزت نفس پایینه 

باید صبر کرد یکم بگذره تا هر دو نفر آروم تر بشن بعد گفت و گو کرد 

سلامتی امام زمان(عج)...اللّهم صل علی محمد وال محمد و عجّل فرجهم❤️
2738

چرا چیزی نمیگی من ک میگم قبلا حرف نمیزدم شوهرم میگف چرا حرف نمیزنی اخلاقت عوض میشع من ک علم غیب ندارم بدونم چته حرف بزن ببینم مشکل چیع . دیگ هر دومون وقتی ناراحتیم جای قیافه گرفتن حرف میزنیم مشکلمون رو حل میکنیم بعضی مسائل اونقدر پیچیده نیس خودمون پیچیده میکنیم و کشش میدیم 

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 

عزیزم برعکس میگی که

مگ میشه یه زن ناراحت باشه هیچی نگه ب شوهرش واااا

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
2706