2737
2739

دور از جون شوهرم دور از جون شوهرم همش فکر می کنم یه چیزیش میشه زبونم لال نمیدونم چیکار کنم خدایا دارم دیونه میشم نمیتونم برم مشاوره نپرسید چرا لطفا فقط بگید چیکار کنم این فکر ها ازم دورشه

باغبانا در مبند من فرد گلچین نیستم🥀من  حسیر یک گلم دنبال هر گل نیستم🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی مواظب باش این افکارت شاخ و بال نگیره منم اینجوری بودم الان دچار وسواس شدید فکری شدم همش اضطراب ...

بخداااا دارم دیونه میشم نمیدونم چیکارر‌کنم

درکت میکنم با بند بند وجودم چشام که باز میکنم اضطرابم شروع میشه و نگرانی حتی یه ثانیه ولم نمیکنه&nbs ...

اره منم همین طورم ولی من فکر می کنم خدا نخواسته شوهرم یه چیزی میشه چیکار کنم دورشه ازم

2738
صدقه بده براش هر روز یه چیزی میگم خدا کنه نگران نشی  ولی قانون جذب خیلی قویه فکر منفی نکن که ج ...

اره منم از همین می ترسم 

فکرای منفی نکن عزیزم ایشالا چیزی نمیشه 

بخدا نمیتونم عزیزم نمیدونم چیکار کنم تورا خدا یه چیزی بگید که از این فکر ها نکنم

بخدا نمیتونم عزیزم نمیدونم چیکار کنم تورا خدا یه چیزی بگید که از این فکر ها نکنم

هرگاه دچار این افکار شدی دستت را بر روی سینه بذار و این دعا را بخوان:

بِسمِ اللّهِ وَ بِاللّهِ مُحَمَّدُ رَسُولُ اللّهِ صَلَّی اللّهُ عَلَیهِ وَ آلِهَ و لاحَولَ وَ لاقُوَّهَ اِلاّبَاللّهِ اَللّهُمَّ امسَحِ عَنّی ما اَحذَر

هرگاه دچار این افکار شدی دستت را بر روی سینه بذار و این دعا را بخوان: بِسمِ اللّهِ وَ بِاللّهِ م ...

چشم مرسی