2733
2734

دوستان من دو سه سالی هست اضطراب شدید دارم...هم ب خاطر خونواده،هم درس هزارتا بدبختی

تا این لحظه خیلی فشار.عصبی روم بوده..دوباره از ی طرف وسواس فکریم دارم...حالا همش این تو فکرمه که نکنه ب خاطر این همه فشاری ک من روم بوده این مدت،ی مریضی بدی بگیرم...این فکرا زندگیمو نابود کرده...بخدا بضی موقه دلم میخواد خودمو بکشم....چیکار کنم دیگ نا ندارم 

برو دکتر آرام بخش مصرف کن 

میرقصانم زندگی را به سازم.   کاربری ماله دوتا دوسته که یکی ترکید و شماره ی دیگه نداشت لطفا گیر ندین که مجردم یا متاهل من مجردم و تو رابطه دوستم متاهل 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیج چیز تو این دنیا بدتر از وسواس فکری نیست 

همه اضطراب و سختی هات بخاطر وسواس فکریه 

کسی که وسواس فکری داره ذره ذره آب میشه نابود میشه

جز اینکه یه روانپزشک درمان کنه 

وسواس فکری=جهنم اجباری

ز غوغای جهان فارغ🌎🪵
2731

دکتر برو حتما بهت قرص میده استرس کنترل میشه

سه روز مونده به سال ۱۴۰۲امضامو عوض کردم,خدایا جز تو کسی رو نداریم پناهمون باش,تن سالم ودل خوش و جیب وکارت پرپول نصیب هممون کن,عزیزانمون وعلی الخصوص بچه هامون وخودمون رو از همه بلاها وبیماری هاحفظ کن,کانون خانواده هامون گرم باشه همیشه,اعتیاد وخیانت از زندگیامون دورباشه,وحالمون به بهترین حال دگرگون بشه,الهم عجل لولیک الفرج,الهم صل علی محمد وال محمد,الهی امین

هر چی بهش فکر کنی بدتره و بیشتر آسیب میبینی خودتو مشغول کن برو کلاسای مختلف تو جمع های مختلف سعی کن بهشون فکر نکنی از یه روانشناس کمک بگیر اگر ادامه بدی واقعا مریض میشی پس متوقفش کن

همه اونایی که وسواس فکری دارن یه دوره این فکر رو کردن که نکنه  با این شدت استرس دور از جون ام اس یا سرطان بگیرم!خیالت راحت مغز فرق بین استرس واقعی و استرس ما وسواسی ها رو تشخیص میده و خیلی جدیش نمیگیره

proud femenist  
2738
همه اونایی که وسواس فکری دارن یه دوره این فکر رو کردن که نکنه  با این شدت استرس دور از جون ام ا ...

اره واقعا من این فکرو میکنم چون داغون استرسیم

بخدا اگه بدونم سر چی تعلیق شدم ولی به یه الاغ شک دارم پیداش کنم میرینم بهش یه بار دیگه تعلیق شم😒
برو دکتر آرام بخش مصرف کن 

عزیزم مامانم نمیذاره بخدا از دست خونواده من روانی شدم...یبار رفتیم پیش دکتر داخلی..گف تو چیزیت نی فقط باید بری پیش روانپزشک....یهو مامانم درومد گف نهههه میره قرصیش میکنه‌...نمیدونه که این کارای خودش داره روانیم میکنه

بخدا  منم معدم تیر میکشه

دوس ندارم داروی اعصابم مصرف کنم نمیدونم بخدا خودمم موندم دیگه خستم از این زندگی و این همه درد و اذیت 

بخدا اگه بدونم سر چی تعلیق شدم ولی به یه الاغ شک دارم پیداش کنم میرینم بهش یه بار دیگه تعلیق شم😒
هیج چیز تو این دنیا بدتر از وسواس فکری نیست  همه اضطراب و سختی هات بخاطر وسواس فکریه  کس ...

عزیزم مامانم نمیذاره برم...میگ کسی که میره میش روانپزشک قرصی میشه..نمیذارم قرص بخوری...بخدا همی الانم زندگیم جهنما

هر چی بهش فکر کنی بدتره و بیشتر آسیب میبینی خودتو مشغول کن برو کلاسای مختلف تو جمع های مختلف سعی کن ...

عزیزم باشگاه میرم کلاس موسیقیم رفتم..نمیتونم دیگه بخدا

تنها راهیو ک نرفتم روان پزشکه...ک اینو مامانم نمیذاره

2706