2733
2739
عنوان

تی اتومات یا زمین شوی برقی دارید؟

383 بازدید | 10 پست

سلام

من یه آپارتمان ٦٠ متری دارم بدون فرش و موکت. شما که دارید راضی هستید؟ تمیز میکنه؟ رد روی زمین نمیمونه؟  چند بار وسط کار باید مخزن آب رو تعویض کرد؟ عمر مفیدش چند ساله؟

ممنون میشم راهنماییم کنید چون ٢٠ تومن پول کمی برام نیست که الکی خرجش کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بخارشو دارم . هر وقت لازم باشه (مثلا بعد از مهمانی) و یا نظافت های کلی باهاش زمین میشورم.
خوبه.
مارک کارشر.
زمین رو با آبجوش تمیز میکنه.
ولی واسه من کمی رطوبت رو زمین میمونه. که با تی جمع میکنم

کاربر قدیمی ام، مشکل ورود به سایت داشتم. مجبور به ثبت نام جدید شدم. 

سلام عزیزم خوبی میشه یه راهنمایی ازت بگیرم راجب شغل سابقت منشی مدیر عامل چه وظایفی ازت انتظار دارن چیا باید بلد باشی بازاریابی هم تو کارش هست؟ و سختیاش چیه ممنون میشم جواب بدی

یاد اون دیالوگ از فیلم لئون افتادم که لئون به ماتیلدا گفت: تو به زمان نیاز داری تا یک کمی بزرگ بشی! ماتیلدا گفت: من دیگه بزرگ شدنم تموم شده؛ بعد از این فقط سنم زیاد میشه..🏵️
2738

سلام عزیزم برای خرید بهترین تی زمین شوی من سایت راهنمای خرید بهترین ها بیک نیک رو معرفی میکنم، بهترین قیمت بازار رو دارن اینطوری بگم که: ارسال رایگان ، ضمانت مرجوع 7 روزه و ضمانت اصل بودن کالا دارن و پولشم هر وقت محصول تحویل گرفتی پرداخت میکنی.

https://biknik.ir/mops-brand-bartar/