2733
2739
سلام دوستان، من تو شهر کرمانشاه غریبم، هیچکسی رو نمیشناسم که ازش سوال کنم، خواهش میکنم شما کمک کنید یه دکتر خوب برای دوران بارداری و یه بیمارستان خوب برای زایمان بهم معرفی کنید. دو ماه اولم پیش دکتر نجابت میرفتم ولی اصلا راضی نبودم فقط پنج نوع قرص ضد تهوع بهم داد بعد دو‌ماه فهمیدم چقد ضرر داشته
فاطمه جون دوستم کرمانشاهیه.میگه فقط برو پیش دکتر نسرین جلیلیان..دکتر نگین رضاوند.دکتر فاطمه ازادی.دکتر طراوت فاخری.دکتر کشاورز..دکتر شهره ملک خسروی..فقط اینارو برو
خدایا بازم شکرررر.هیچ وقت ناشکر نشم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
اخه من کرمانشاهی نیستم.تهرانم.ولی دانشگاه دوستام بودن.حالا میشه یه سنوگراف خوب معرفی کنین کرمانشاه؟دوستم میخواد برا اندازه فولیکول بره,میگه دقیق باشه
خدایا بازم شکرررر.هیچ وقت ناشکر نشم...
سونو گرافی ماندانا موتمنی وبرا جنسیت شریفی بیمارستان هم سجاد وبیستون خوبن اگه بیمه نیروهای مسلح هستی امام حسین هم خوبه
به تعداد آدمهای روی زمین فکر ونگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر، کسی که تفکرش باتو متفاوت است دشمنت نیست، انسان دیگریست🌹🌹
دکترا اکثرا خوبن نگین رضاوند خوبه...دکتر خودم یاسمن ویسی خوب بود بیمارستان بیستون بده...سجاد عالیه سونوگرافی فرهاد نعلینی... شفیعی تو خ مسکن هم خوبه ازمایشگاه بوعلی تو سی متری من اینارو رفتم راضی م
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔