2737
2739
عنوان

اگه مادر شوهرتون برای جاری .....

1565 بازدید | 49 پست

جا بندازه که بخوابن

برای شما نه

و صداتون بزنه بگه بیا جای خودتو بنداز

حتی برای نوه شم (بچه ی من) نندازه چکار میکنید؟؟ 

این جاریم بچه نداره اگه  داشت همه مون فدای ی تار موی اون میکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو سر جای جاریت بخواب 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2731

من تمام تلاشمو برای درست شدن شرایط کردم ولی بخت باهام یار نبود نمیدونم خدا چی برام در نظر گرفته ولی امیدی به آینده ندارم . افسردگی و فکر به خودکشی داره دیوونم میکنه اما من وقتی حالم خوب میشه به خودم میگم که باید خوش بگذرونم حالا که هیچکس منو دوست نداره من خودمو دوست داشته باشم . من کم آوردم . دوستان عزیز اگه توی تاپیک های من اظهار نظر کردید لطف خودتون رو میرسونید ولی اگر جوابی ندادم و فقط لایک کردم لطفا ناراحت نشید من معمولا توی شرایط بد روحی اینجا تاپیک میزنم و ممکنه از حوصلم خارج باشه جواب تک تک رو بدم عشقای دلم ❤️🥺                                                                                           

شاید یا نامزدن یا کد۰یک تر از شماست یا خجالتیه

از تمام این دنیا فقط یه بچه میخوام یه بچه تا خوشبختیم کامل بشه به امید نصب تیکر بارداریم 😍۱۴۰۱/۱۲/۱۳ من از اسفند ماه میخوام رژیم جدی بگیرم و ورزش کنم و از وزن ۱۰۵ به ۷۰ برسم انشالا موفق بشم 💯👩‍🌾١٤٠٢/١/٣٠به وزن ٩٩ كيلو رسيدم دوسال کاربر خاموش بودم🌻به خودم گفتم هر وقت باردار شدی عضو میشی اما خوب دیگه طاقت نیوردم و عضو شدم امیدوارم به زودی هم باردار بشم🌻🤰🤱🌻🌻لطفا باهم مهربون باشیم 🌻🌻من به امسال امیدوار🌻🌻صبا-جون۴ سابقم🌻🌻
2740

هیچی جامو ور میداشتم میبردم یه گوشه میخوابیدم

گیجید هنوز فصل تردید گذشت ان قصه که گفتید و شنیدید گذشت، داعش به چراغ سبزتان هار شده از این همه خون چگونه خواهید گذشت!!؟؟ اگه یه بار میگم جاریم وسواسه تایپک دیگه میگم شلختس، یه تایپک میگم پولداره، یه تایپک میگم اهل رفت آمد نیست، یه تایپک میگم هررهفته گردش تفریح، یه تایپک میگم حسود، نگید دروغگو بدانید و آگاه باشید بنده شش تا جاری دارم با خودم هفتا میشم 😂😂😂😂به ارزوهایم قول رسیدن دادم😌

من آدم رکی هستم من باشم میگم مامان جون امشب برای منم باید شما جا پهن کنی فردا شب اگه جاری خودش جاب خودشو پهن کرد منم خودم پهن میکنم البته با خنده میگم ولی حرفمو کانل میگم

از هیچکس کینه و عقده ب دل نمیگیرم چون نمیزارم چیزی ب دلم بمونه درجا حرفمو میزنم

مامان دو تا پسر شیطون و همسر بهترین مرد دنیا....لایک نکن ریپلی کن ریپلی دوس دارم