2752
2734
عنوان

شوهرم خیلی ناراحته

225 بازدید | 4 پست

خانوما من شوهرم با خانواده پدری من قهره یعنی رفتو امد نداریم .شب قرار بود بریم خونه مادربزرگ مادریم.بعد سر یه مسئله ای من میخواستم صبر کنم ک با مامانم اینا بریم جلوی در منتظر موندیم دیدیم دیر کردن شوهرم زنگ زد ب بابام.بابامم شوهرمو گذاشت تو رودرواسی گفت بیاید خونه داداشم(عموی من)شوهرمم نتونست چیزی بگه مجبوری گفت باشه.خلاصه رفتیم اونجا از شانس من عمم اینا که اصلا باهاشون خوب نیستیم هم اومدن اونجا.ماهم با اعصاب خوردی پاشدیم اومدیم.بخدا از سر شب اعصابمون خورده .میگه ریدی به اعصابم چی میشد تنهایی میرفتی خونه مادربزرگت اینجوری نمیشد .سر یه مسئله بیخودی اعصابمون خورد کردی.مردم از اعصاب خوردی زیاد میرن معتاد میشن دیگه

.چیکارکنم دارم دیوونه میشم

چرا دیوونه میشی🙁

خب داره غر میزنه تخیله میشه

فردا هم تموم

خدارو شکر که لایق دوباره ی مادر شدن شدم😍سلامتی تو راهی مهمتر از جنسیتش بود.💞ولی اینکه خدا هوایم رو داشت هم دخترمو بهم داد هم اکنون پسرمو💞همسرم میشنیه کنار م و میگه میخام پیراهن دکمه دار تنش کنم آستینهاشو بالا بزنم 😍😍غرطیش کنم😃😃خدایا شکرت که همسرم پسر دار شد😍عاشق ذوق تو چشم هاش وقتی از پسرمون حرف میزنه😍😍ولی مدام تاکید میکنه صد تا بچه بیاری هبچکس برام دخترم نمیشه💞برام دعا کنید این دوران بسلامت رد بشه💞😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا دیوونه میشی🙁 خب داره غر میزنه تخیله میشه فردا هم تموم

اخه اخلاقش ی جوریه تا یکی دوماه فراموش نمیکنه و  میریزه تو خودش.دیشب کلا ۳ ساعت خوابیده خوابش میاد ولی از حرص نمیتونه بخوابه