2733
2734
عنوان

باردارایی که اول راهن. بیاین دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 75 پست
منم باردارم دوس دارم با خانماس باردار در ارتباط باشم

چند هفته ای عزیزم؟؟انشالله به سلامتی بگذرونی این روزا رو

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم این هفته باید برم غربالگری دومم ، شما ها فعالیت دارین یا همش استراحت میکنین تو خونه ؟

ای جان به سلامتی😍پس این هفته میفهمی نی نی چیه🥰

من تازه این هفته میرم غربالگری اول😁. من نه تقریبا فعالیتم زیاده، کار سنگین نمیکنم ولی زیاد سرپا هستم پسرمم کوچیکه مجبورم به اون برسم. جفتمم دکتر گفت پایینه🥺🤦‍♀️باید بیشتر استراحت کنم

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
چند هفته ای عزیزم؟؟انشالله به سلامتی بگذرونی این روزا رو

۷ هفته و۴ روز .انشالله عزیزم خودتم همینطور

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2731
۷ هفته و۴ روز .انشالله عزیزم خودتم همینطور

به سلامتی. سونو قلب رفتی؟؟

به سلامتی. سونو قلب رفتی؟؟

سلامت باشی نه هنوز

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
سلامت باشی نه هنوز

کی میخای بری؟ من۸هفته رفتم

کی میخای بری؟ من۸هفته رفتم

بعد ۱۳ میخوام برم 

بعد ۱۳ میخوام برم 

انشالله عزیزم❤

ای جان به سلامتی😍پس این هفته میفهمی نی نی چیه🥰 من تازه این هفته میرم غربالگری اول😁. من نه تقریبا ...

البته من چون ان آی پی تی دادم جنسیت و اونجا برام گفت انشالا فردا برم قطعی دیگه بگه ، بله منم جفتممم چرخشی بود و استراحت داده بود دکتر خسته شدم راستش از استراحت خدا کنه اینسری بگه همه چی خوبه 

البته من چون ان آی پی تی دادم جنسیت و اونجا برام گفت انشالا فردا برم قطعی دیگه بگه ، بله منم جفتممم ...

ان ای پی تی چیه؟😬 جنسیتش چی بود؟😍😍 انشالله که بالا رفته. من بارداری قبلیم۲۵هفته جفتم بالا رفت.

انشالله عزیزم❤

زنده باشی گلم   

ان ای پی تی چیه؟😬 جنسیتش چی بود؟😍😍 انشالله که بالا رفته. من بارداری قبلیم۲۵هفته جفتم بالا رفت.

ان آی پی تی همون سلفری هست ، گرونتره به مقدار ولی خب دقیق تره و کاملتره 

2706