2752
2734
بچه ها من فردا شوهرم ماموریت می خواد بیاد تهران اگر وقت کرد میخواد بیاد برای دخمل یه چرخی بزنه برای وسایلش کجا رو پیشنهاد میدید لطفا آدرس و مسیر با مترو یا تاکسی بهم بگین بهش بگم بیشتر می خواد کریر و ساک بگیره یه دنیا ممنون عزیزان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فروشگاه لباس ترک - بهترین های پوشاک راحتی - النار بازار بازدید از فروشگاه النار بازدید از دسته تونیک و سارافون بازدید از بلوز و شلوار های راحتی بازدید از دسته تاپ و بلوز های شیک بازدید از طرح های زیبای تایت ، ساپورت و جوراب نمایشگاه لباس های بچگانه
النار بازار ، بهترین های پوشاک ترک فروشگاه اینترنتی http://www.elnar.ir/index.php? اینستاگرام : elnarbazar1 وایبر : 09212384594 دریافت سفارش : آنلاین ، حضوری ، تلفنی ، پیامکی با امکان ارسال به تمام نقاط کشور برای بازدید محصولات ( بیش از 700 مدل ) و سفارش می توانید به سایت النار بازار مراجعه نمایید
خانومی من هم شهرستانی هستم ....واسه خرید رفتم تهران بازار بزرگ.. پاساژ مهتاش......قیمتاش با شهر خودم خیلی فرق داره.... ولی همه جور برندی رو نداره دیگه.....چندتا مورد هست...