2737
2739

دکتر بهت داد؟؟ 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم      متــاهل و متعـــهد        اقــایان سایت خدایـــی نکرده درخواست دوستی ندیــن  و وارد تاپیکـام نشـــید واکنشم تـنده
دکتر بهت داد؟؟ 

نه هنوز 

میخوام برم دکتر نمیدونم تو عید هیتن یا نه میخوام سرخود بخورم 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چکار کنم تا بعد سنش زیاد تر میشه 

البته اگه دل و روده آن بهم میریزه  . میتونی بخوری میتونی با اپلیکاتور چهار تاشو داخل آنجا فرو کنی . بستگی به خودت داره روش اپلیکاتور سریع تر جواب میده اگر هم دکتر نمی‌خوای بری تون نت سرچ کن 

2740
البته اگه دل و روده آن بهم میریزه  . میتونی بخوری میتونی با اپلیکاتور چهار تاشو داخل آنجا فرو ک ...

اپلیکاتور چجوریه ؟ 

قرصشو بخوام داروخانه بهم میده ؟ 

داخل واژن بخوام استفاده کنم همون قرصو باید استفاده کنم یا پماده ؟

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
اپلیکاتور چجوریه ؟  قرصشو بخوام داروخانه بهم میده ؟  داخل واژن بخوام استفاده کنم همون قر ...

اپایکاتور نمیدونی چیه ؟ ایستگاهمونو گرفتی مثل امپوله ولی سر نداره قرص میزاری داخلش فرو میکنی اونجااااا تهشو فشار میدی قرص میوفته داخل اونجا 

اپلیکاتور چجوریه ؟  قرصشو بخوام داروخانه بهم میده ؟  داخل واژن بخوام استفاده کنم همون قر ...

الان داروخانه بری بخوای اون وسیله پلاستیکی که برای جلو گیری از بارداری استفاده میشه رو بخری شیش ما زندان داره حالا میخوای سایتوتک بهت بده

اپایکاتور نمیدونی چیه ؟ ایستگاهمونو گرفتی مثل امپوله ولی سر نداره قرص میزاری داخلش فرو میکنی اونجااا ...

به خدا نمیدونم سه تا هم بچه دارم سرم داره از درد میترکه 

خوب اگر قرصو نمیدن چجوری باید بخرمش 

دکترا هم تو عید نیستن چکار کنم 

2706