2733
2734
عنوان

خوردم کرد

272 بازدید | 9 پست

بچه ها بچه ها الان تو لایو برادرشدیدمش خیلی خوشحال و شاد مهمونی گرفتن با لباس راحتی دخترم برده بودن اونم صدر مجلس میکروفن گرفته بود دستش داشت میخوند خدایا چقدرررر دلم گرفت از درون خورد شدم با این جدا شدم ازش اما هنوزم بهشفکر میکردم. کاش ما دخترا هم میتونستیم اینقد راحت دل بشکنیم. چرا همه از آدم داک بدشون میاد اما آدمای اینجوری و بی قید و بند راحت میرن سراغ بقیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند وقت هست جدا شدی؟ همون بهتر دیدی 

آذر پارسال عکسشو با یه دختر دیدم ازش جدا شدم اما باز خودمو مقصر میدونستم فکر میکردم من براش کم گذاشتم افسردگی گرفتم خیلی اذیت شدم. البته ماهی یکی دو دفعه زنگ میزد بهم. آذر امسال به بهانه تولدش براش کادو گرفتم فهمیدم با یکی دیگست کاملا ازش جدا شدم از همه جا بلاکش کردم. 

2731
بچه را ازش نگرفتین؟!  پیگیرش نباش خودت اذیت میشی

ما دوست بودیم من یه دختر سرسخت مغرور که اولین پسری که به دلم نشست همین یود لعنت بهش باورتون میشه دلم نمیومد نفرینش کنم... اما الان از خدا میخوام که جواب کاراشو خیلی زود ببینه چون معلوم نیست بعد من بخواد دل چند تا دختر دیگرو بشکنه

ما دوست بودیم من یه دختر سرسخت مغرور که اولین پسری که به دلم نشست همین یود لعنت بهش باورتون میشه دلم ...

اووووو

بی خیال دختر فکر کردم زن و شوهر بودین

به چشم یه تجربه بهش نگاه کن

یه آشغال هرزه

ارزش ناراحتی نداره واقعا 

آذر پارسال عکسشو با یه دختر دیدم ازش جدا شدم اما باز خودمو مقصر میدونستم فکر میکردم من براش کم گذاشت ...

🤦‍♀️ اون خیانت کرده بعد خودتو متهم کردی 🤦‍♀️ دیگه چی میخواستی ببینی تا بذاری بری 🫣 چون ماهی یکی دو دفعه بهت زنگ میزده تو فکرش موندی 🤦‍♀️ معلومه این از اون هفت خط هاست همه رو سعی میکنه نگهداره با اون همه شلوغی دورش همه براش سطحی هستن وقتی باهات کات کرده یه ساعت بعدش دیگه بهت فکر نکرده همون قبلشم اهمیت نداشتی تا جایی که لازم داره احتیاج داره یه رابطه رو نگه میداره همون دختره باهاش عکسشو دیدیم ول کرده صد بار ، تو مهمونیام میچرخه قید بند نداره 🤦‍♀️ امیدوارم کادو تولد رو بهش نداده باشی 🫣 بلاخره تو تجربه اولت بوده برای همین اینجوری احساسات رو گره زدی و زیاد از جامعه خبر نداری .دختر پسرم نداره دخترای مثل اکستم هستن همونایی که تو مهمونی دیدی کمتر از خودش نیستن 

من در میان اشتباهاتی که مرتکب میشوم در حال ساخته شدنم
اووووو بی خیال دختر فکر کردم زن و شوهر بودین به چشم یه تجربه بهش نگاه کن یه آشغال هرزه ارزش نارا ...

خودمم همینو میگم خیلی وقته ازش گذشتم ولی گاهی بهش فکر میکنم امروزم که دیدمش دوباره بهم ریختم

🤦‍♀️ اون خیانت کرده بعد خودتو متهم کردی 🤦‍♀️ دیگه چی میخواستی ببینی تا بذاری بری 🫣 چون ماهی یکی د ...

چقد خوب حرف میرنی چقد احتیاج داشتم حرفاتو. هیچ کس جز خودم از احساسم خبر نداره هیچکسو ندارم که باهاش درد و دل کنم این همه مدت ابن غمو تنها کشیدم و دم نزم مرسی از حرفاتون