2733
2734
عنوان

چیکار کنم؟

253 بازدید | 35 پست

کلا عیدم خیلی چرت داره میگذره، اینقدر علافم که درسامو همه جلو تر از کلاسم رفتم، از صبح چندتا کتاب خوندم، روزانه دارم چندین مقاله تاریخی و علمی میخونم، ولی باز حوصلم سر رفته.

خانوادمم برنامه ای برای بیرون رفتن ندارن، کلا وقتشم ندارن، همه دوست و رفیقامم رفتن مسافرت.

حالا من چیکار کنم دقیقا؟!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
روزه ام، انگار دارن پوستمو میکنن

سحری لابد خوب نخوردی. من دیروز اینطور بودم. خیلی گرسنه ولی واسه امروز سحری زیاد توردم. شکر خدا خوب بود. البته امروز سرکار هم نرفتم و انرژی نسوزوندم. شاید شما فعالیت زیاد داشتی. 

شما عصرها برو تو خیابون قدم بزن برو تو پارک قدم بزن درد ما خانوما که نگرفتتت بشین اونجا غذا بخور،،، از این جور کارا 

حالا فکر کن شما که پسری کلافه شدی تو خونه وای به روز ما زنها که صب تا شب تو خونه به در و دیوار رو نگاه میکنیم ، تازه جرات نمیکنیم از دست شوهرامون پامونو از در حیاط بزاریم