2737
2739
عنوان

عید دیدنی

204 بازدید | 24 پست

سلام دوستان برای عید دیدنی رسم هست بزرگتر خونه کوچیک تر اول بره 

اگه خواهر از برادر دو سال کوچیک تر باشه ولی شوهرش ۶ سال بزرگتر باشه برادر باید خونه خواهر بیاد یا خواهر بره خونه برادر بزرگتر از خودش؟

🖤✌️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چ قد سخت میگیری

فرقی نمیکنه کی اول بره 

مهم تبریک عیده

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
2740
شوهرم ۶ سال از داداشم بزرگتر و ما زود ازدواج کردیم داداشم تازه ازدواج کرد و رفته خونه اش؟یه جوری من ...

شوهرت بزرگتره اونم ۶ ساااال ادب حکم میکنه برادرتون اول بیان

هرسال ما بدون آگاهی، از سالگردِ مرگِ خود عبور میکنیم...💤🤞
شوهرم ۶ سال از داداشم بزرگتر و ما زود ازدواج کردیم داداشم تازه ازدواج کرد و رفته خونه اش؟یه جوری من ...

خب عزیز من اگ شما چند سال از برادرت کوچیکتر باشی باید شما بری ،این وسط رابطه شما و داداشته چ ربطی به شوهرت و رن اون داره😃

حالا مهمم نیست کی اول بره کی دوم. ولی چون سن میگی خب اینه.

چقدر خوب ولی ما خانواده مون متاسفانه این رو نمی پذیرند تا کوچیک تر نیاد نمی ریم

خانواده شوهر منم قبلاً اینجوری بودن 

شوهرم اینقدر سمت ما دید که بخدا من هنوز خونه پدر بزرگ و مادر بزرگم نرفته بودم اونا اومدن خونه من 

دیگه تو فامیل خودشم جا انداخت 

وقتی قهر و حرف و حدیث بینتون نبوده 

مطمئنی که چه بری چه نری داداشت خونه شما میاد 

خب چه فرقی می‌کنه کی اول بره

خب عزیز من اگ شما چند سال از برادرت کوچیکتر باشی باید شما بری ،این وسط رابطه شما و داداشته چ ربطی به ...

درسته جان ولی تا الان مجرد بود و من پسر بزرگم کلاس پنجم هست سخته برام اول برم 

🖤✌️
2706