2737
2739
برو پاسگاه محل شکایت کن دختر هم از دست همسایه هم بخاطر سرقت  اون خانم هم باید دیه بده تا دیر ...

تا دیدم در بازه زنگ زدم به ۱۱۰ باوزت میشه اصلا اهمیت نمداد هر چی گفتم آقا بیا بالا نگاه کن خونه رو شاید من دروغ بگم بیا وساسلو که به هم ریختگه نگاه کن نمی اود 

بعد دوبازه رفتم پاسن به مدسر گفتم که بسا دکربسنهارو نگاه کنسم تا دزد نرفته همسایه ها که پاچه خوار مدیزن دعدام کردم زنه هم زد تد گوشم بعد هم که رفتم برم درب خونه افتارم تو آساسانسور 

وضعیت ادن مدیر بی سزو پا که مشخصه بازها شوهزم دزدیهاشو بر ملا کرده بازم رای میازه بهش گفتم فکر نونه یه کت و شلواز پویدی آدم شدس برای ما هون نمی خوام الیته به َغلی اسنجا ندهین کنم خلاصه شغلشو گفتم 

من از اسن تعجیم که اون خانم چرا منو از آسانسور بلند نکرد یا نرفت یکی رو صدا کته  

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من یه چیزی فهمیدم تو ایران تا یه مرد باهات نباشه تره هم بزات خرد نمی کن شوهزم که اومد زنک زد به ۱۱۰ یکس اومد یا احترام تو خدنه صوزت جلسه کرد مدرک دکترس مو هم نگاه کرد گقت فردا از ادم خانم که زده تد گوشتدن و اون آثا که دوربین زو نشدن نداره شکایت می کنسد حتی یه ساعت بعد زن زد به شوهزم گفت خیابت راحت 

من فطاز رقتار اون خانم درب آسانسور متعجبمتورو اگه کسی می دوته دلیلشو به من بگه 

2742
عشقم کلیرو پیرا نکردم رفتم بسته رو از پایین بگیرم 

نمیرفتی بسته ت میرفت اداره پست 

یعنی ارزش بسته ت از ۲۰۰ میلیون بیشتر بود 

مالت و بچسب همسایه ت و دزد نکن

قربون مرامت یه صلوات مهمونم کن شاید خدا به مدد دل پاکت کمکم کرد

[QUOTE=281321883]گلم مشکل شما خیلی جدیه. همسرت کجاست؟ مدیر ساختمون با نامه ی دادگاه و اومدن پلیس مجبوره نشون بده و ...[/QUOTEشب قبلش مهمدن بودیم من خواب بودم زنگ زدن یا عجله رفنم پایین کلیرو نمی دونستم کدوم کیفم گذاشتم 

همسرم رفته بود به ساختنون سر بزنه به نقاش

پلیش ۱۱۰ اصلا همکاری نمی کرد حتی تو پارکینیک هم نمی اومد

2740

من گفتم دوربین رو برای خودتدن اختصاصی کردید همه از تی وی بیاید بتدنن پارکینک و حتی راهرو ببینن همساسه ه ریختن سرم که نه راهرو ها نباید که دوربین داشته باشه 

[QUOTE=281321883]گلم مشکل شما خیلی جدیه. همسرت کجاست؟ مدیر ساختمون با نامه ی دادگاه و اومدن پلیس مجب ...

الان صورت جلسه کردن؟

واقعا حق میدم بهت،ادم توی اون لحظه توی چند دقیقه میره پایین فکرش هم نمیکنه چنین اتفاقی بیفته.

ممکنه مهمون های همسایه ها یا همسایه هاتون دیدن در واحدتون بازه اومده باشن داخل سریع ورداشته باشن و رفته باشن

دوستای عزیزم که توی دایرکت باهاتون در ارتباطم؛اگه کاربریم رو بستم،توی واتس اپم و اینستگرامم بهم پیام بدید💙🥰(فقط و فقط کسایی که باهاشون در ارتباطم.چون اینستگرامم با هویت و اسم فامیل واقعیمه و نمیتونم به هرکسی بدم)
من گفتم دوربین رو برای خودتدن اختصاصی کردید همه از تی وی بیاید بتدنن پارکینک و حتی راهرو ببینن همساس ...

به خاطر رفت و امدشون میگن.

چون بعضی ها خیانت میکنن یا دوطت وختر پسر میارن یا...

واسه همین کسی معمولا راضی نیست برای رفت و امد راهرو دوربین باشه

دوستای عزیزم که توی دایرکت باهاتون در ارتباطم؛اگه کاربریم رو بستم،توی واتس اپم و اینستگرامم بهم پیام بدید💙🥰(فقط و فقط کسایی که باهاشون در ارتباطم.چون اینستگرامم با هویت و اسم فامیل واقعیمه و نمیتونم به هرکسی بدم)
نامه زوکه به مدسر نشون دارم گفت طبق بندو جس و چی و نمیشه دوربین رو ببینید 

دیدید؟

چی شد؟

الان صورت جلسه کردن؟ واقعا حق میدم بهت،ادم توی اون لحظه توی چند دقیقه میره پایین فکرش هم نمیکنه چنی ...

اتفاقا طلاهارو خالا من میگم کافی بار ولی در واثع کنشول بود اللن عکسشو میقرستم ببینید کحا بود

2706