2737
2734

سلام بچه ها یادتونه تایپک های قبل چی گفتم اگه نمیدونی برو بخون توضیح دادم . باورتون میشه با وقاحت تمام کارت منو برداشته رفته دو تومن برای خودش انتقال داده 😳 انگار نه انگار من مچش و گرفتم براش خط و نشون کشیدم یعنی بیشعور به تمام معنا بعد ۴ سال کارتشو برداشتم رفتم بازار ۱و ۷۰۰ تومن از کارتش خرید کردم بلکم دلم خنک بشه غافل که نگو کارتم و برمیداره در عوضش دو تومن کشید برای خودش میگه چرا برداشتی از کارتم پولمو برداشتم میخواستی برنداری حالا تو قسطم موندم 🤕

آدم اینقدر پررو آخه ، پس وظیفه آن چیه بخوری بخوابی فقط . تازه زد تو گوشم الکی الکی . سردرد گرفتم بدجور کثافت خیلی اون دیگه باهام بدرفتاری می‌کنه دست پیش گرفته انگار مشکل از منه. میگه ناراحتی گمشو برو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهش گفتم ده تومنم که دادای بابات بهم بده اول بعد زر بزن برو ، میگه دردت اینه کلیه ام‌ میفروشم میدم بهت انگار سگ کلیه آدم معتاد میخره. والا میگم مهریه مو بده همین صبح با بچم میرم