2737
2734
سلام
میشه بگین چجوریه؟
تولیدی چه لباسی بودین؟به صرفه هست یا نه؟
برای شروع تولیدی چه لباسی بهتره و چقدر هزینه و...میخواد.
برای بازاریابی و فروشش چیکار میکردن؟
ممنون
نورا جان منم تو فکرشم.......خودم نداشتم ولی از یک نفر که تولیدی لباس کودک داشت پرسیدم......خودش یک ساختمان 100متری داشت یک نفر برشکار و10نفر چرخکارویک حسابدار وخدمتکار......چون بالای کار نبود ضرر زیاد کرده بود ولباسهای آشور را میزنه(نوزاد)بعد میده به آشور ........آشور هم مثل اینکه با چند تا کارگاه قرار داد داره.......اینا خودشون نمی فروشن..........ومی گفت سود را اون میکنه.......والان خودش به فکر زدن یک کارگاه وبرند مستقل ازآشور بود........اگه خواستی شروع کنی منم هستم
دیروزبرای کودکی گریستم که کفش نداشت...امروزبرای مردی که پاندارد...فردابرای خود که هیچ!!!!!!!!

چون هرچی به دوروبریم هام پیشنهاد میدم همه وتو میکنن.....ولی تو فکرشم اساسی
دیروزبرای کودکی گریستم که کفش نداشت...امروزبرای مردی که پاندارد...فردابرای خود که هیچ!!!!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام منم یه مدتیه می خوام یه تولیدی کوچیک لباس بزنم
4 میلیون سرمایه دارم . از یه زیرزمین ارزون تو پایین شهر می خوام شروع کنم با 4 تا چرخ و 4 تا چرخکار و یک نفر برای تا کردن و بسته بندی . البته من تو مشهدم . اینجا هرینه ها کمتره .
فعلا هنوز در حال تحقیقم نمی دونم تولید چی میصرفه ؟
با 2 نفر که تو این کارن مشورت کردم گفتن می تونم شروع کنم با ابن سرمایه .
ولی یکیشون گفت پیراهن مردونه حوبه
یکی دیگه گفت لباس بیمار یک بار مصرف
فقط مشکل اینه که من از خیاطی هیچ سر رشته ای ندارم .
خدایا خداوندا می دونم آخرش از راهی که فکرشم نمیکنم ما رو به هم میرسونی
میشه زودتر این کار رو بکنی ؟ آخه دارم از دوریش دق میکنم خدا جون
یعنی میشه یک روز بیام بگم بالاخره ما هم ازدواج کردیم بعد از شش سال؟
سلام منم یه مدتیه می خوام یه تولیدی کوچیک لباس بزنم 4 میلیون سرمایه دارم . از یه زیرزمین ارزون تو پ ...

سلام. شما تولیدی لباس دارین؟؟؟

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍
نورا جان منم تو فکرشم.......خودم نداشتم ولی از یک نفر که تولیدی لباس کودک داشت پرسیدم......خودش یک س ...

سلام. شما تولیدی لباس دارید؟؟ شروع به کار کردین؟؟

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍
2738

سلام من ی کارگاه تولیدی کامل دارم و الان 2سالی هست ک تعطیل هستش میخوام راه اندازی کنم. سالن 500متر نوساز 30تا چرخ و وسایل دیگه تا بسته بندی فقط ی مشاور یا سرمایه گذار میخوام