2733
2734

بچه ها من ۲۳هفتمه یعنی عفونتم نرفته؟دکتر یه بسته ک ۱۰ دونه توشه  قرص زاکسیم داد گف اینو دیگ بخوری عفونتت میره دیگ کم هست عفونتت اینو بخوری حل میشه ولی الا سه چهار روزیه از تموم شدن قرص میگذره ولی من بازم سوزش و زیر شکمم و کمردرد دارم چیکا کنم ینی عفونتم نرفته؟؟؟؟قبلا ۲۶ هفتگی زایمان زودرس داشتم میترسم😭😭😭😭😭

خدایا شکرتتتتت🥺😍😍😍

به خود دکترت بگو با توجه به اینکه سابقه داری باید تحت نظر باشی

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بازم برو دکتر عزیزم   ببخشید قبلا که باردار بودی بچت موند ؟

ن متاسفانه پسرمو از دست دادم گفتن نمیمونه💔ان شالله این یکی بمونه و تو وقتش زایمان کنم خیلی میترسم

خدایا شکرتتتتت🥺😍😍😍

عزیزم اگه بتونی الان پوست انار گیر بیاری و بجوشونیش و تو جوشوندش یه چندباری بشینی مثل آب رو آتیش خوب میشی عفونت رو از بین میبره 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2740
عزیزم اگه بتونی الان پوست انار گیر بیاری و بجوشونیش و تو جوشوندش یه چندباری بشینی مثل آب رو آتیش خوب ...

عزیزم باردارم و الا فک نکنم جایی انار پیدا کنم فقد خیلی میترسم بلایی سره بچم بیاد 🥺😭

خدایا شکرتتتتت🥺😍😍😍
ن متاسفانه پسرمو از دست دادم گفتن نمیمونه💔ان شالله این یکی بمونه و تو وقتش زایمان کنم خیلی میترسم

عزیزم انشاالله این بچت صحیح و سالم به وقتش به دنیا میاد خیلیا تو بارداری عفونت میگیرن نگران نباش تو اولین فرست برو دکتر انشاالله که چیزی نیست

عزیزم انشاالله این بچت صحیح و سالم به وقتش به دنیا میاد خیلیا تو بارداری عفونت میگیرن نگران نباش تو ...

باش عزیزم ولی این علایمی ک گفتم بازم عفونته ارع؟ دکتر گفت اخه با این دارو میره دیگ ولی نرفت بازم سوزش موقع ادرار دارم و کمردرد و زیر شکمم امروز درد گرفته

خدایا شکرتتتتت🥺😍😍😍
باش عزیزم ولی این علایمی ک گفتم بازم عفونته ارع؟ دکتر گفت اخه با این دارو میره دیگ ولی نرفت بازم سوز ...

نمیدونم والا

ولی عزیزم منم ۲۳ هفتمه جوری کمرم درد میکنه که نگم برات اینا تو بارداری طبیعیه یه همسایه داشتیم اونم همش میگفت سوزش دارم الان پسرش نزدیکه پنج سالشه با این حرفا خودتو داغون نکن به خودت امید بده کار سنگین هم نکن خدا بزرگه

عزیزم باردارم و الا فک نکنم جایی انار پیدا کنم فقد خیلی میترسم بلایی سره بچم بیاد 🥺😭

Ok 

پس با دکترت مشورت کن شاید اینجا ما یه چی بگیم ولی برا بچه ت بد باشه نمیدونم عزیزم اگه سختته بری یا عجله داری الان بهش زنگ بزن ببین چی میگه 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
نمیدونم والا ولی عزیزم منم ۲۳ هفتمه جوری کمرم درد میکنه که نگم برات اینا تو بارداری طبیعیه یه همسای ...

اون قبلی ک زایمان زودرس شدم و از دس دادم متاسفانع منو ترسونده💔 نمیدونم والا باید برم دکتر همچنی نمیشه

خدایا شکرتتتتت🥺😍😍😍