2737
2739

بچه ها توروخدا هر کسی هر راه حلی میدونه بگه واقعاً خسته شدم از بلاتکلیفی😔

الهی،چون حاضری چه جویم و چون ناظری چه گویم؟می بینی و می دانی و برآوردن می توانی…
اونم دوست داره ؟

میگه دوستت دارم ،نمیدونم شک دارم

میگه من دوست دارم تو خوشبخت بشی الان که من نمیتونم موقعیت بهتر اگه بود بخاطر من نمونی😞

الهی،چون حاضری چه جویم و چون ناظری چه گویم؟می بینی و می دانی و برآوردن می توانی…

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من خودم بهش گفتم میخوام مال خودم بشی😅 اون فقط حرف دوست داشتن میزد چون موقعیت ازدواج نداشت منم به پ ...

اینم خودش حرف ازدواجو زد ولی الان میگه موقعیتشو ندارم نمیتونم😞نمیدونم موندن به پاش درسته یا نه!!!

میگه دوستت دارم ،نمیدونم شک دارم میگه من دوست دارم تو خوشبخت بشی الان که من نمیتونم موقعیت بهتر اگه ...

اره راست میگی ....

منم رو یکی کراش داشتم بهش نزدیک شدم .وابستم شده .الانم میگه خیلی عاشقتم ولی چون سنم کمه و پول مول تو بساتم نیست مورد خوب بود به خاطر من صبر نکن

2738
اره راست میگی .... منم رو یکی کراش داشتم بهش نزدیک شدم .وابستم شده .الانم میگه خیلی عاشقتم ولی چون ...

باز بعضیا میگن دوستت نداره که این حرفارو میزنه😣آدم نمیدونه چی غلطه چی درست!!چیکار کنه

😐😐😐😐😐همش۶مااااه عزیزم ما پنج سال با هم بودیم😐پنج سال موندم براش

من احساس میکنم وقتمو تلف میدم نمیدونم چیکار کنم😞اصن از کجا معلوم اخرش بیاد منو بگیره،همه اینا واسم سواله دیوونه شدم

شما خودت چند سالته؟

2706