2733
2739
شاید مغروره اینجوری گفته

من سر چند تا چیز شک کردم اونم انتظار داره من هرچی گفت باور کنم سعی کرد شکم برطرف بشه ولی من کلا بعد یه جریانی شکاک شدم 

اون لحظه قانع میشم ولی مثلا بعد یه سال به سوال پیش میاد میپرسم ازش 

میگه این زندگی نیست الان دعوا کنی من برات توضیح بدم قانع بشی بعد به سال یا چند ماه دوباره نبش قبر کنی و توضیح جدید بخوای 

دیگه افتاد رو دنده لج میگه تو عوض نمیشی منم همینم

منتظر اتفاقات خوبم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوووف بارها رفتم مشاور میگن اخلاقش اینه وقتی مرد بدی نیست تغییر نمیکنه باید کنار بیای

این ک نشد حرف!

برو پیش روانشناس. مشاورهای مذهبی رایگان هست. میتونی اگه مقید هست از این راه وارد شی.

اگه از نظر جنسی مشکل داره برو پیش متخصصش چون بیشتر مشکلات از اینجاست

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》
دوستون داره زیاد فقط بخاطر سرد مزاجیش میگه برو فک میکنع شما اذیت میشین باهاش حرف بزن 

سر اینکه یه بار خیلی گریه کرد و گفت منو ببخش تو لیاقتت بیشتر از منه و لایق این که یه نفر همه نیاز جنسی و عاطفی تو رو تامین کنه و برو و جدا بشیم بهتره وار این چیزا

منتظر اتفاقات خوبم 
2728
این ک نشد حرف! برو پیش روانشناس. مشاورهای مذهبی رایگان هست. میتونی اگه مقید هست از این راه وارد شی. ...

عزیزم من رفتم چند جا مشاوره مشاورای خیلی خوبی بودن ولی تغییر نمیکنه

منتظر اتفاقات خوبم 
من سر چند تا چیز شک کردم اونم انتظار داره من هرچی گفت باور کنم سعی کرد شکم برطرف بشه ولی من کلا بعد ...

میفهمم چی میگی 

من هم چند تا سوال از چند سال پیش تو‌ ذهنم مونده که جوابهاش منو قانع نکرده ولی انقدر  خوبیهای دیگه تو زندگیم هست که دیگه بیانشون نکنم تو هم سعی کن به جنبه های مثبت زندگیت فکر کنی مگر انقدر کم باشن و جنبه های منفی زیاد باشه که دیگه ارزش ادامه دادن نداشته باشه

2740
عزیزم من رفتم چند جا مشاوره مشاورای خیلی خوبی بودن ولی تغییر نمیکنه

عجب!

این ک زندگی نیست! 

ی مدت جدا زندگی کن ببین چیکار میکنه

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》
افسرده است لابد . مشکل مالی داره ؟

افسرده که هست به خاطر مشکلات بچگیش 

جو خانواده و نبودن مادر وخیلی مشکلات دیگه 

مشکل مالی آنچنانی نداره ولی خب گاهی وقتا بدهی پیش میاد هرچند همیشه حل میشه 

منتظر اتفاقات خوبم 
سر اینکه یه بار خیلی گریه کرد و گفت منو ببخش تو لیاقتت بیشتر از منه و لایق این که یه نفر همه نیاز جن ...

برو روانپزشک 

اگر تهرانی بهت یه دکتر خوب معرفی کنم

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را

احتمالا به خاطر سرد مزاجی هست کاش رسم بشه جا بیفته سر ازدواج مهم ترین چیز تفاهم توی مزاج باشه چون واقعا سخته دو فرد با مزاج متفاوت منم به شدت سردم یعنی همسرم یک ماه هم نباشه اصلا برام مهم نیست ولی اون نمیدونه الان ده ساله خودمو زدم به گرم مزاجی و هفته ای چندبار رابطه که خودم میرم جلو که مبادا بفهمه یه اذیت شه ولی خسته شدم از درون از این جهنم از بس برام سخته 

برو روانپزشک  اگر تهرانی بهت یه دکتر خوب معرفی کنم

متاسفانه تهران نیستم و شوهرم خودش زیر بار دکتر رفتن نمیاد 

مشاور بهم گفت احتمالاً خودش قبللا رفته دنبال درمان سردی و چون خوب نشده اینجوری گفته به من 

منتظر اتفاقات خوبم