2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سر چند تا چیز شک کردم اونم انتظار داره من هرچی گفت باور کنم سعی کرد شکم برطرف بشه ولی من کلا بعد ...

یجور وسواس فکری نیست بنظرت؟

اینجوری خودتم خیلی اذیت میشی

نباید زیاد به گذشته فکر کنی

چشمها هیچ گاه دروغ نمی گویند👌
خدا نکنه عزیزم ممنونم ازت  البته بچه‌ها دیگه زیاد فسقلی نیستن  یکی ۱۵ و یکی ۸_۹ سالشونه ...

قصد جدایی نکن ، زندگیت اونقدر بد نیست که بخوای بخاطرش جدا بشی ، فکر کردی بعد این همه سال زندگی جدا بشی بعدش قراره چیکار کنی ؟ بخدا همه زندگی ها گل و بلبل نیست ممکنه مشکل تو سردمزاجی باشه و یه نفر دیگه مشکلی دیگه ، به آینده ها بچه هات فکر کردی ؟ جدا بشی بعدا بخوای ازدواج مجدد کنی از کجا معلوم این شوهر جدید ، بهتر باشه... بخدا منم مشکل سردمزاجی همسرم رو دارم ، اما با خودم میگم انقدر اخلاق خوب دیگه داره و خانواده خوب داره ، که بخاطرش سر زندگیم بمونم و تلاش کنم برای درست شدنش ، حتی گاهی تنهایی زندگیم ساختم و موفق بودم 

2728
قصد جدایی نکن ، زندگیت اونقدر بد نیست که بخوای بخاطرش جدا بشی ، فکر کردی بعد این همه سال زندگی جدا ب ...

عزیزم باور کن مشکلم فقط سرد مزاجیش نیست 

مشکلم اینه که ابدا منو نمی بینه حتی خودش میگه من دوست دارم تنها باشم فقط به خاطر بچه‌ها دارم زندگی میکنم حتی دیشبم گفت 

ببین قبلا در حد دو ماه یه بار سرد بود ولی میرفتم پیشش بغلم میکرد محبت میکرد الان هفت ماهه حتی بوس معمولی نکرده آدم دلش از سنگ نیست که ، نمیتونم با اینهمه عقده حتی مادر خوبی واسه بچه‌ها م باشم مدام گریه میکنم میگم یعنی من اینقدر غیرقابل تحمل که حتی نمیتونه بغلم کنه؟ بغل معمولی 

منتظر اتفاقات خوبم