2737
2734

مهم ترین چیز برای رسیدن به هدف تغییر الگوی رفتاری هستش 

با اعمال و رفتار و نگرش و  باور و .. تکراری 

نتیجه تکراری به دست میاد  !

کاربر آقا هستم 😊 خوشحال میشم تاپیکام رو بخونید و نظر بدید (لینک زیر برای پرسیدن سوال به صورت ناشناس هست و اگر  نظرات و انتقاد دارید به صورت ناشناس میتونید بگید و همینطور وموضوعی برای تاپیک بعدی داشتید ممنون میشم  بگید ) https://abzarek.ir/service-p/msg/1149864

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین زمانی تو میتونی هدف گذاری کنی که احساس نیاز بهش داشته باشی مثلا من زبانم اصلا خوب نبود ولی حاظر هم نبودم برم کلاس میگفتم به درد نمیخوره تا اینکه رفتم دانشگاه دیدم واقعا نیازه رفتم کلاس خیلیم عاشقانه میخوندمش ببین به چی نیاز داری بعد دربارش تحقیق کن 

بعد برو پادکست دکتر شکوری گوش کن کامل بهت یاد میده چطور هدف گذاری کنی و برنامه ریزی کنی پادکست توسعه فردی دکتر شکوری هست کلا پادکستاش 7دقه ای هست گوش کن مفیده

همه ی ما یک انشرلی درون داریم مه برای تک تک ارزوهایش پوستش کنده شده ولی از خود راضی هست🤗
2728
از کجا باید پادکست هاشو دانلود کنم؟؟ 

castboxنسب کن یه برنامه هست داخلش هزارتا پادکست و کتابای گویا هست بعد سرچ کن رادیوراه با مجتبی شکوری اونجا هست

همه ی ما یک انشرلی درون داریم مه برای تک تک ارزوهایش پوستش کنده شده ولی از خود راضی هست🤗
2738