2733
2739
عنوان

دوستم منو با پیج شوهرش بلاک کرده

251 بازدید | 18 پست

این دوستم چند وقت پیش یک پست دونفره از خودش و شوهرش گذاشت و ایدی شوهرش هم تو کپشن پست 

من دیدم ایدیش ابی نشده رفتم سرچ اینستا سرچش کردم دیدم نمیاد بالا متوحه شدم بلاکم

این دوستم منو کامل میشناسه چجور دختری ام و من سالی یک بار هم نمیبنمش و اینکه اصلا حتی یک برخورذ هم با شوهرش نداشتم و شوهرش هم واقعا داغونه که بگم حالا چیه . 

نتونسم خودم بگیرم گفتم چرا شوهرت من رو بلاک کرده اخه من ک نمیشناسمش پس خودت رفتی بلاکم کردی با پیجش 

اونم  خودش زد ب کوجه علی چپ که اشتباه میکنی و فلان و اینها پیچیوند کلا 

بعد چندبار منو دعوت کرد خونش گغتم شرمنده من نمیام .

الان عید هم هیچ خبری ازش نشد حتی یک پیام بده من تصمیم گرفتم ب کل حذفش کنم از زندگیم .

واقعا موندم تو این ادمها چجوری اند 

اون وقت بعضی ها میبینی بهترین زندگی و بهترین شوهر دارند این مسخره بازی ها و عقده بازی ها درنمیارن .

ولش کن شاید شوهرش از ایناس که نمیتونه خودشو کنترل کنه یا دوستت زیادی حساسه و نگران 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تجربه ثابت کرده این تازه ازدواجا هرچی شوهره داغون تر زنش حساس تر   

یعنی کنار کوچه بذارتش کسی نگاش نمیکنه اما خودش حس شکار نهنگ سفید بهش دست داده و به بقیه خانما غرش میکنه  

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 
2728

😑😑😐فقط اونجا که اسم شوهرشو سرچ زدی😂😂😂😂

آرام باش عزیز من آرام باش. حکایت دریاست زندگی، گاهی درخشش آفتاب، برق و بوی نمک، ترشح شادمانی، گاهی هم فرو می‌رویم، چشم‌های‌مان را می‌بندیم، همه جا تاریکی است. آرام باش عزیز من آرام باش دوباره سر از آب بیرون می‌آوریم و تلالو آفتاب را می‌بینیم زیر بوته‌ای از برف که این دفعه درست از جایی که تو دوست داری طالع می شود.چه می گذرد در دلم که عطر آهن تفته از کلماتم ریخته است چه می گذرد در خیالم که قل قل نور از رگ هایم به گوش می رسد چه می گذرد در سرم که جر جر توفان بند شده در گلویم می لرزد سراسر نام ها را گشته ام و نام تو را پنهان کرده ام می دانم شبی تاریک در پی است و من به چراغ نامت محتاجم توفان هایی سر چهار راه ها ایستاده اند و انتظار مرا می کشند و من به زورق نامت محتاجم آفتاب را به سمت خانه ی تو گیج کرده ام گل آفتابگردان وان گوگ حضور تو چون شمعی ته دره کافی است که مثل پلنگی به دامن زندگی درافتم قرص ماه حل شده در آسمان چه می گذرد در کتابم که درختان بریده بر می خیزند کاغذ می شوند تا از تو سخن بگویم

خب شاید چون شوهرش داغونه هیزه بلاک کرده هم به اون هم ب همه شک داره

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗
2738
خوب چرا میخواستی بری تو پیج شوهر داغونش ؟ 

میخواستم بیینم واقعا بلاکم کرده که ایدیش ابی نشده یا نه 

چون تو پستش تگش کرده و چند نفر دیگه فقط ایدی شوهرش ابی نشده بود ک میخواستم مطعن بشم بلاکم یا نه ک قضاوت نکنم الکی کسیو 

الان متوجه شدی یا بیشتر میخوای تیکه بندازی بهم؟

کجاش باعث تعجبت شد ؟

باعث تعجب عه دیگه خب عکسشو که گذاشته بود دیدی داغونه 

عکس های بیشتری میخواستی ببینی🤭🤭🤭

آرام باش عزیز من آرام باش. حکایت دریاست زندگی، گاهی درخشش آفتاب، برق و بوی نمک، ترشح شادمانی، گاهی هم فرو می‌رویم، چشم‌های‌مان را می‌بندیم، همه جا تاریکی است. آرام باش عزیز من آرام باش دوباره سر از آب بیرون می‌آوریم و تلالو آفتاب را می‌بینیم زیر بوته‌ای از برف که این دفعه درست از جایی که تو دوست داری طالع می شود.چه می گذرد در دلم که عطر آهن تفته از کلماتم ریخته است چه می گذرد در خیالم که قل قل نور از رگ هایم به گوش می رسد چه می گذرد در سرم که جر جر توفان بند شده در گلویم می لرزد سراسر نام ها را گشته ام و نام تو را پنهان کرده ام می دانم شبی تاریک در پی است و من به چراغ نامت محتاجم توفان هایی سر چهار راه ها ایستاده اند و انتظار مرا می کشند و من به زورق نامت محتاجم آفتاب را به سمت خانه ی تو گیج کرده ام گل آفتابگردان وان گوگ حضور تو چون شمعی ته دره کافی است که مثل پلنگی به دامن زندگی درافتم قرص ماه حل شده در آسمان چه می گذرد در کتابم که درختان بریده بر می خیزند کاغذ می شوند تا از تو سخن بگویم
ولش کن  ولی چرا باید شوهرش رو سرچ کنی ؟

میخواستم بیینم واقعا بلاکم کرده که ایدیش ابی نشده یا نه 

چون تو پستش تگش کرده و چند نفر دیگه فقط ایدی شوهرش ابی نشده بود ک میخواستم مطعن بشم بلاکم یا نه ک قضاوت نکنم الکی کسیو 

الان متوجه شدی یا بیشتر میخوای تیکه بندازی بهم؟ خووووبه کامل توضیح دادم 

شما ها دیگه کی هستید واقعا 

میخواستم بیینم واقعا بلاکم کرده که ایدیش ابی نشده یا نه  چون تو پستش تگش کرده و چند نفر دیگه ف ...

وا چ‌تیکه ای انداختم 

سوال شد برام 

میتونستی توضیح ندی 

😏

گر قیامت قصه باشد من کجا بینم تورا(بابا)
2706