2737
2739
عنوان

بیایید یکم درد دل کنیم

148 بازدید | 11 پست

سلام دوستان 

چکار کنم نمیدونم موندم خودم تو این سرنوشت سیاهم

دوسال پیش یه خاستگاری سنتی داشتم تا مراسم نشون هم پیش رفت حالا چهارتا خاله دایی اومدن میوه شیرینی شونو خوردن رفتن انگار تا به امروز فقط من بودم که همچین اتفاقی براش میفته بعدم خودمون بهم زدیم یعنی بگم از اولش مادر گرام مخالف بود آخرشم بهم زد حالا مشکلات چی بود چی شد کلی باید بنویسم وقت شما هم گرفته میشه ولی الان مشکل من اینکه الان کوچیک ترین اشتباه انجام بشه از سمت من مامانم میکنه  از اول روز تولدم میگه تا روزی که اینا اومدن و بهم خورد و تا به الان کلا خانوادگی علاقه دارن تاریخچه خطاهای مردمو بشینن بگن تو دعوا ها  یه چیزایی میگن که من یادم رفته این از مامانم خانوادشم تا یه دختر شوهر میدن من دیر تر از اون سلام بدن میگن حسودی کرد دیگع دارم خفه میشم از همه بیشتر از دست مامانم نمیدونم چکار کنم چرا وقتی دعوا سر یه موضوع دیگست از سه سالگی من میگه تا اون روز سیاه من تا به امروزم چکارش کنم آخه سنین ندارم ۲۲ سالمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

درک میکنم یعنی سعی میکنم درک کنم 

اشتباه از مادرتون هست نباید این قدر ب شما بگن 

ب نظرم بهتره خودتون ب خودتون آرامش بدین و این قدر فکر نکنید 

میتونین موفقیت های کوچیک بسازین درسی و غیر درسی 

و اینکه چله دعایی چیزی بگیری ایشالا ی شوهر خوب بیاد 

2738
درک میکنم یعنی سعی میکنم درک کنم  اشتباه از مادرتون هست نباید این قدر ب شما بگن  ب نظرم ...

موفقیت درسی دارم از بقییشونم بهترم اما اینا کلا بدی میبینن خولی نمیبنن