2733
2734
عنوان

خدایا دارم از تنهایی میمیرم روزای عید مجردی برام سخته 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 4007 بازدید | 180 پست
فقط فاز کسایی ک میان میگن مجردی راحتیو ازدواج چیه رو نمی‌فهمم بنده خدا نپرسید ک مجردی خوبه یا متاهل ...

یعنی خیلی منفور و بی ربطه این حرفا...:

مثلا من زود مزدوج شدم چی شد!

مثلا من متاهلم با ۱۳تا بچه ، چی شده!

مثلا من و همسرم الان کنارهمیم چه گلی ب سر زدیم!!!

مثلا من ۱۷سالمه شوهر بغلم،چی شده!!!

مثلا....

یعنی فقط دهن باز میکنن و مغزِ همچنان آکبند مونده!!!

آخخخ ک زمین بدجور گرده ، آدم نماها!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درکت میکنم منم شرایط تورو دارم فقط 23 سالمه منم اینجا انگار مشروطم اگه بخوام خوش باشم برم بیرون یا تفریح کنم مسافرتی چیزی حتما باید شوهر کنم حتی لباس خریدن دیگه چیه همون وضعه تقصیر ما نیست تقصیر خانواده هاست با عقل پوکشون

2728
باور کن دیوونم کرده کاش الان یه ماه بعد عید بود

وای🤣🤣🤣🤣

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است:به من چه ، به تو چه❌ واقعا چرا فکر میکنید همه چی به شما مربوطه؟ زشتهبه تو ربطی نداره خوشگله به تو ربطی نداره ، با خداست به تو ربطی نداره بی خداست به تو ربطی نداره ، حرف پشتشه به تو ربطی نداره ، ارایش خلیجی و غلیظ میکنه چون عشقشو داره و به خودش مربوطه تو چکاره ای این وسط😒 ، دلم میخواد بازوشو دارم آرایش غلیظ میکنم ، تیپ میزنم ، به خودم میرسم ، خوشتیپ میرم بیرون به تو ربطی نداره!🤚🏻❌
من 31سالمه وقتی حرف ازدواجو میزنم مامامم میگه وقتتو با این چیزا هدر نده فعلا فکر درس و کارت باشه به ...

ماروستاییم شغلی هم نداریم در برابر دیگران احساس کوچیکی میکنم چون همه ب روم میارن چرا ازدواج نکردی اخه ادم چقد تحمل کنه 

2738
اره دیگ مجبوریم فرهنگمون اینه

خودتو قربانی فرهنگ نکن!تو مجبور نیستی طبق فرهنگی رفتار کنی ک خودت تعینش نکردی 

تو ب این دنیا اومدی که لذت ببری زندگی کنی

چرا باید خودتو حبس کنی؟مگ فرقت با بقیه چیه؟پدر و مادر تورو ب دنیا اوردن ولی حق ندارن تورو محدود کنن 

تو یه انسانی 

اگ بالای ۱۸ سال هستی الان یه ادم مستقلی و کسی حق اینو نداره ک بهت بگه چکار کنی چکار نکنی!

زنده‌‌باد‌کورد«نژاد‌پرست‌نیستم‌ولی‌نژادم‌شایسته‌پرستشه» ‌دوست عزیز‌عقده‌هاتو‌اینجا‌سر‌ملت‌خالی‌نکن✌🏻اگه‌یه‌بحث‌پیش‌بیاد‌تا‌آخرش‌جوابتو‌میدم‌هیچ‌اهمیتی‌هم‌‌ ‌برام‌نداره‌تعلیق‌شم؛چیزی‌که‌زیاده‌سیمکارت😁
لرستان

اونجام که دیگه خیلی سنتی هستن😒منم همون نزدیکیام 

زنده‌‌باد‌کورد«نژاد‌پرست‌نیستم‌ولی‌نژادم‌شایسته‌پرستشه» ‌دوست عزیز‌عقده‌هاتو‌اینجا‌سر‌ملت‌خالی‌نکن✌🏻اگه‌یه‌بحث‌پیش‌بیاد‌تا‌آخرش‌جوابتو‌میدم‌هیچ‌اهمیتی‌هم‌‌ ‌برام‌نداره‌تعلیق‌شم؛چیزی‌که‌زیاده‌سیمکارت😁
2706