2733
2734

بیماری تنفسی دارم و اینکه سابقه افت فشار یعنی بی هیچ گاهی فشارم میوفته مامانم نزاشت بگیرم خودم با این حال دوست داشتم بگیرم ولی نزاشت به نظرتون میتونم به جاش نمازهامو سر موقع بخونم چون خیلی وقته از نماز متاسفانه فاصله گرفتم یه مدت طولانی افسردگی حاد داشتم حتی از خودمم فاصله گرفته بودم منی که نماز شب هم میخوندم یا اینکه مثلا به نیت همه نی نی سایتیا قرآن بخونم دلم میخواد یه کار خیر انجام بدم قبلنا خیلی کار خیر انجام میدادم یه پیر مرد فقیر بود تو شهرمون براش غذا درس میکردم می‌بردم یادمه چقدر هم خدا پستامو‌ تو زندگیم می‌گرفت چقدر بهم عزت داد و موفقیت های بزرگ ولی بخاطر همون افسردگی خیلی فاصله گرفتم از زندگی خیلی

لایک کن بیام

اگه باهات بحث میکنم بدون اطلاعاتم تو اون زمینه کامله پس الکی زور نزن من قراره با دوست خوبم موفق بشم من بهترین مشاور خواهم شد...      یک روز که حالت خوب نیست توی متروپایدختری که قیافه اش را دوست نداری لگد می کنی و منتظر می مانی که یک اخم کوچک بکند تا تمام توانت را به کار بگیریبرای لت و پار کردنش یک روز که حالت خوب نیست سر کلاسی که استادش حضور غیاب می کند نمی روی و بعد سر کلاسی که حضور غیاب نمی کنند حاضرمی شوی و میز دوم می نشینی و تمام مدت زل می زنی به چشم های استاد! یک روز که حالت خوب نیست می روی توی کافه برای خودت یکی از این شکلات گلاسه های سایز خانواده سفارش می دهی و تاآخرش را می خوری آنقدر که تاچندساعت بعد حالت تهوع داشته باشی! یک روز که حالت خوب نیست کنار پله های ایستگاه مترو می ایستی و دستت را می گذاری روی نرده و در حالیکه جمعیت پشت سرت همه منتظر مانده اند همینجور بی حرکت می مانی و بعد از سی ثانیه یادت می افتد که این پله ها برقی نیستند که خودشان بالا بروند یک روز که حالت خوب نیست دکمه قفل باز کن گوشی ات را می شکانی و می گذاری تا شب قفل بماند و از اینکه چراغ اس ام اس اش هی فرت فرت روشن می شود اصلا ذوق نمی کنی!یک روز که حالت خوب نیست اعتقاد شدیدی به قانون " بی خیال دنیا "پیدا می کنی تازه می فهمی روزهایی که حالت خوش نیست فقط خودت را عشق است و بسیه دختر تنها ولی خودساختهعطر تمشک،رنگبنفش.یه فنجون آرامشِ موج دریا⛓️💙🤍♬♪♪ 

اره عزیزم کار خیر انجام بده معلومه آدم دل پاکی هستی منم دعا کن 

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم کار خیر انجام بده معلومه آدم دل پاکی هستی منم دعا کن 

خاک بر سرم خیلی از خدا فاصله گرفتم یادمه اونقدر به نیت دیگران قرآن میخوندم و دعامم‌ می‌گرفت براشون تو زندگی گم شدم

2728
خاک بر سرم خیلی از خدا فاصله گرفتم یادمه اونقدر به نیت دیگران قرآن میخوندم و دعامم‌ می‌گرفت براشون ت ...

خودتو سرزنش نکن خدا اینقدر مهربونه توبه کن و جبران کن و شروع کن دوباره 

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚

من  16 سالمه جثه ریز دارم ضعیفم پرسیدم گفتن بگیر روزتو ولی نصفه روز ضعف کردی باطلش کن...هر روز همینکارو میکنم که گناهم نباشه چون پیش دکتر نرفتم بگه ضرر داره..

ولی تو مشکل داری نباید بگیری هر چی ضرر داشته باشه حرامه اینجوری که بیشتر ضرر داره عزیزم 

نماز میخونی عالیه دیگه غصه نخور عزیزم

اگه باهات بحث میکنم بدون اطلاعاتم تو اون زمینه کامله پس الکی زور نزن من قراره با دوست خوبم موفق بشم من بهترین مشاور خواهم شد...      یک روز که حالت خوب نیست توی متروپایدختری که قیافه اش را دوست نداری لگد می کنی و منتظر می مانی که یک اخم کوچک بکند تا تمام توانت را به کار بگیریبرای لت و پار کردنش یک روز که حالت خوب نیست سر کلاسی که استادش حضور غیاب می کند نمی روی و بعد سر کلاسی که حضور غیاب نمی کنند حاضرمی شوی و میز دوم می نشینی و تمام مدت زل می زنی به چشم های استاد! یک روز که حالت خوب نیست می روی توی کافه برای خودت یکی از این شکلات گلاسه های سایز خانواده سفارش می دهی و تاآخرش را می خوری آنقدر که تاچندساعت بعد حالت تهوع داشته باشی! یک روز که حالت خوب نیست کنار پله های ایستگاه مترو می ایستی و دستت را می گذاری روی نرده و در حالیکه جمعیت پشت سرت همه منتظر مانده اند همینجور بی حرکت می مانی و بعد از سی ثانیه یادت می افتد که این پله ها برقی نیستند که خودشان بالا بروند یک روز که حالت خوب نیست دکمه قفل باز کن گوشی ات را می شکانی و می گذاری تا شب قفل بماند و از اینکه چراغ اس ام اس اش هی فرت فرت روشن می شود اصلا ذوق نمی کنی!یک روز که حالت خوب نیست اعتقاد شدیدی به قانون " بی خیال دنیا "پیدا می کنی تازه می فهمی روزهایی که حالت خوش نیست فقط خودت را عشق است و بسیه دختر تنها ولی خودساختهعطر تمشک،رنگبنفش.یه فنجون آرامشِ موج دریا⛓️💙🤍♬♪♪