2737
2739

من که خیلی واضح بدون ذره ای مقدمه میگم ما داریم میریم بیرون یا الان توی راه هستیم بعدا بیایین بارها اینکارو کردم 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
ن جدی گفتم دیز عصر خاهرشوهرم آمدن حتی چایی دم نکردم.... آمدن احوال پرسی نیومدن ک بخورن

خسته نباشی واقعا 😐

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روزه تمرین صبر هستش دیگه 

اگه بقیه بخورن و تحمل نکنین که فایده نداره 🙂

البته باید شعور داشته باشن و شب بیان که خب نداشتن

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2731
باید میذاشتن بعد افطار. اما ایرادی نداره. شما ازشون پذیرایی کنید. 

اخه میان ۱۵ روز نوروز رو میمونن:/ 

بدبختی اینه مامان بابام عاشق مهمونن اه ه ه 

خو من راحت نیستم 

اگر روزه نداشته باشید و به دروغ بگویید که ما خانه نیستیم روزه ی شماباطل است🤔

خب چه روزه باشه چه نباشه بعد از گفتن این حرف باید برن بیرون دیگه چون دروغ کلا خوب نیست 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
2738
با زبون روزه دروغ نگه بهتره😂

من اصلا نگفتم دروغ بگن از دروغ خوشم نمیاد میتونن برن بیرون خودمم همینکار میکنم😁

روزه تمرین صبر هستش دیگه  اگه بقیه بخورن و تحمل نکنین که فایده نداره 🙂 البته باید شعور داشته ...

مهمان حبیب خداست عزیزم ..ربطی ب شعور نداره 

کسی ک مجبوره بهش فشار میاد روزه نگیره باید صبور باشه 

امتحان الهیه گلم 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
2706