2737
2734
عنوان

براورده شدن حاجات مهم

368 بازدید | 26 پست

سلام دوستان، وقت بخير🙋🏻‍♀️

🔺🔻چندروز پيش يكي از كاربرا گفت ذكر يونسيه به تنهايي خونده ولي حاجت نگرفته اما وقتي ادامه آيه بعديش رو هم گفته حاجت محال گرفته، اسكرين شات تاپيكشو ميذارم كه بدونيد حاجتش چي بوده. پس خواهش ميكنم كسايي كه امروز توي ختم شركت ميكنن هم حتما خط دوم دعارو كه پايين نوشتم بخونن🌹

🌱 اين ختم ختم روزانه هست، سهم هركس١٠٠تاهست و فقط امروز بايد خونده بشه.  

اگه خواستين ميتونيد بيشتر از ١٠٠ تا هم برداريد

از الان تا اذان صبح وقت خوندن هست✨

🌱متن ذكر :

لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَكَ إِنِّي كُنْتُ مِنَ الظَّالِمِينَ «87»
فَاسْتَجَبْنا لَهُ وَ نَجَّيْناهُ مِنَ الْغَمِّ وَ كَذلِكَ نُنْجِي الْمُؤْمِنِينَ«88» سوره انبياء

خط اول ذكر يونسيه هست، و خط دوم ادامه ذكر يونسيه كه اون كاربر گفت بايد خونده بشه تا حاجت گرفت. كسايي كه ميپرسن چيو بايد بخونيم؟ دقيقا همين دو خط بالارو بايد بخونيد🌹

✨معني ذكر: (خداوندا) جز تو معبودى نيست، تو پاك و منزهى (و) همانا من از ستمكاران بودم (و نمى‌بايست مردم را بخاطر سرسختى‌شان رها كرده و تنها بگذارم).

فَاسْتَجَبْنا لَهُ وَ نَجَّيْناهُ مِنَ الْغَمِّ وَ كَذلِكَ نُنْجِي الْمُؤْمِنِينَ «88»

پس (دعاى) او را اجابت كرديم و او را از آن اندوه نجات داديم و ما اين چنين، مؤمنان را نجات مى دهيم.

مفهوم ذكر : این ذکر میگه خدايي كه بعد از چند روز یونس از دهن ماهی سالم بیرون کشید 

پس میتونه حاجت توروهم بده به قدرتش ایمان بیار🌹

⭕️حواستون باشه وقتي داريد ذكر ميگيد توي دلتون نخونيد، بايد كلمات بر "زبانتون" جاري بشن🌹

لطفا براى حاجتم صلوات بفرستيد🌱 اللهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌱

❤️لينك كسايي كه حاجت گرفتن از اين ذكر❤️  

https://www.ninisite.com/discussion/topic/9893100/اسكرين-شات-از-كسايى-كه-از-ختم-اين-ذكر-حاجت-گرفتن?page 

بچه ها كامنتارو بخونين و ببينيد مشكل كاربرا چي هست و واسشون دعا كنيد، وقتي دعا شون كردين لايكشون كنيد 

سعي كنين واسه ٤٠ نفر دعا كنين، دعا براي ديگران تاثير فوق العاده اي در حاجترواييتون داره 🤲🏻❤️🌹😍

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹توضيحات : 

🌱 اين ختم چله نيست و نيازي نيست كه حتما تا ٤٠ روز شركت كنيد. 

ختم روزانه هست، اگر هر روز شرايط داشتيد، با تعداد ذكر دلخواه ميتونيد شركت كنيد. اگرنه هر روزي كه تونستيد ميتونيد شركت كنيد.

🌱 من عدد ١٠٠ از جهت سهولت در شمارش ذكر ها گفتم چون قبلا ختم ٧٠٠٠ تايي روزانه گذاشته بودم و سخت بود  كه هر روز بخوام  عدداي ٥،٧،٩ و مقدير پايين با هم جمع بزنم تا بشه ٧٠٠٠ تا ، مخصوصا كه ختم روزانه بود و تا ٤٠ روز ادامه داشت. الانم همون متنو كپي ميكنم تا اخر اسفند ميزارم. -> اين علت عدد ١٠٠ هست.🌹

اما در كل، اعداد ختم اين ذكر از ٤٠٠ تا شروع ميشه و بعد ٧٠٠ تا، ١٠٠١، ٣٠٠٠ و بيشترينش ٧٠٠٠ تا هست كه به صورت چله ميتونيد برداريد. 

🌱من تا اخر اسفند حداقلي كه مشخص كردم براي ختم دسته جمعي روزانه، ٤٠٠ تا هست. شما ميتونيد ١٠٠ تا يا بيشتر ذكر برداريد، يا ميتونيد نيت كنيد ٤٠ روز انجام بديد، اما خيلي ها بودن كه حتي چله هم برنداشتن اما نتيجه گرفتن.

🌱 اما كلا پيشنهادم اين هست كه در ختم هاي دسته جمعي استجابت بيشتره چون همه براي هم دعا ميكنن، پس بهتره اول در ختم ها دسته جمعي شركت كنيد تا خودتون ختم برداريد. 

ميتونيد هم تعداد ٤٠٠ تا ذكر برداريد كه هم خودتون اينطوري به تنهايي ختم انجام دادين و هم در ثواب ختم دسته جمعه شركت كرديد.

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام تاپیکتون ذخیره میکنم که موقع نماز ظهرم بخونم

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!
2731

میشه بدونم چرا همه اینقدر این تاپیک رو میذارن؟ علت خاصی داره؟ آخه نذر و چله های زیادی هست که ازش حاجت گرفتن ولی همش اینو همه میذارن علتش چیه؟ 

من که چندبار خوندم نتیجه ندیدم

اگه دیدی شکستی... نمی‌گیره دستتو دستی... تو حس خوب پروازو بگیر...💫
2738

من نفهمیدم فقط امروز باید این چند تارو بخونم هرکدومشو ۱۰۰ تا یا باید تا۴۰ روز بخونم

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 
میشه بدونم چرا همه اینقدر این تاپیک رو میذارن؟ علت خاصی داره؟ آخه نذر و چله های زیادی هست که ازش حاج ...

عزيزم حتما نتيجه گرفتن كه ميزارن، من خودم اين متنو نوشتم و خيلي وقتا ديدم همين متن منو تاپيك زدن . 

من ختم روزانه ٧٠٠٠تايي گذاشتم بعد از ٣٩ روز حاجت گرفتم، بعضيا ميان يه بار ميخونن توقع حاجت گرفتن دارن، صلوات هم كه خيلي رايج هست ادم يكبار نميخونه ، ميگن ١٢٤٠٠٠ تاش خيلي حاجت ميده، ولي بعضيا حالا نه شماها ، كلا ميگم ، طرف يه جوري مياد بهم ميگه انگار طلب از من داره! خب اخه اينم مثل بقيه ختم ها زيارت عاشورا ، صلوات، حديث كسا. اينم يه ختم هست ديگه. 

من نفهمیدم فقط امروز باید این چند تارو بخونم هرکدومشو ۱۰۰ تا یا باید تا۴۰ روز بخونم

عزيزم توي كامنت سوم با جزييات توضيح دادم ، اونو بخون.

🌱 من عدد ١٠٠ از جهت سهولت در شمارش ذكر ها گفتم چون قبلا ختم ٧٠٠٠ تايي روزانه گذاشته بودم و سخت بود  كه هر روز بخوام  عدداي ٥،٧،٩ و مقدير پايين با هم جمع بزنم تا بشه ٧٠٠٠ تا ، مخصوصا كه ختم روزانه بود و تا ٤٠ روز ادامه داشت. الانم همون متنو كپي ميكنم . -> اين علت عدد ١٠٠ هست.🌹

عزيزم حتما نتيجه گرفتن كه ميزارن، من خودم اين متنو نوشتم و خيلي وقتا ديدم همين متن منو تاپيك زد ...

ختم روزانه ۷۰۰۰تایی یعنی روزی چندتا هرکدومشون روخوندی؟

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 
ختم روزانه ۷۰۰۰تایی یعنی روزی چندتا هرکدومشون روخوندی؟

خودم كه تنهايي اصلاااا نميتونستم بخونم، اينجا تاپيك ميزدم ، دسته جمعي روزانه ٧٠٠٠تا ختم ميشد، خودم كه اوايل سختم بود از ١٠٠ تا شروع كردم، بعد ديگه اخراش تا ١٠٠٠ ، ١٠٠٠ و خورده اي خودم ميخوندم بقيشم بچه ها، ولي بعضيا حتي تنهايي تا ٢٠٠٠ تا ميخوندن!!

سلام تاپیکتون ذخیره میکنم که موقع نماز ظهرم بخونم

سلام عزيزم الهي به حق ١٤ معصوم حاجتروا باشي 🌱🤲🏻❤️ التناس دعا فراوان واسه امضام

2706