2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه خیلی زیاد باشه دکتر آنزیم تزریق میکنه بهت  وگرنه باید صبر کنی به هرحال بینی گوشتی ورمش ممک ...

باباکلابینی گوشتی طبیعتش همینه اصلاعملم تاثیرنداره برمیگرده دکتربراخودشون الکی میگن تغییرش فقط ۲۰درصدبودهمین

2740
باباکلابینی گوشتی طبیعتش همینه اصلاعملم تاثیرنداره برمیگرده دکتربراخودشون الکی میگن تغییرش فقط ۲۰درص ...

واسه من نسبتا گوشتی بود اما راضیم نخود نشد امااا خب برام قابل قبوله البته هنوز ورم داره 6 ماهه عمل شدم نوکش سفته هنوز 

واسه من نسبتا گوشتی بود اما راضیم نخود نشد امااا خب برام قابل قبوله البته هنوز ورم داره 6 ماهه عمل ش ...

نترس برامنم تقریبایساله اول خوب بودبعدش های بزرگترشد افتادگیم یکم پیداکرده یساله اولم عالی بود

باباکلابینی گوشتی طبیعتش همینه اصلاعملم تاثیرنداره برمیگرده دکتربراخودشون الکی میگن تغییرش فقط ۲۰درص ...

من بینیم هم گوشتی بود هم استخوانی دوماه عمل کردم ولی با وجود ورم خدایی خیلی تغییر کردم

دکتر خوب نرفتی حتما 

وگرنه عمل اگه اصولی باشه هیچ موقع نمیگرده 

اگه به جای غضروف خودت تیله یا پروتز کار میکرد محال ممکن بود برگرده

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)