2733
2739
عنوان

اول سالیه خیلی استرس دارم

163 بازدید | 6 پست

دنبال کار  هستم 

یه کاری رو آگهی شو دیدم  زنگ زدم  حالا منتظرم خبرم کنه اون هفته برم مصاحبه 

خیلیم نیاز شدید مالی دارم 

همش می گم نکنه نشه 

چیکار کنم آروم شم 

قبلن هم خیلی دنبال کار بودم  ولی نشده 

حالا این انگار شرایطش بد نیست

ذکر بگو آروم بشی 

امیدوارم هر چی خیر و خوبیه همون بشه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خدا بخواد میشه با استرس چیزی حل یا کنسل نمیشه

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
2731
چه ذکری

الا بذکر الله تطمئن القلوب

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
خب نیاز شدید مالی دارم خب

میدونم عزیزم انشاالله که کارت حل بشه و بری سرکار در کل میگم استرس به خودت نده امید خدا 

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚