2737
2739
عنوان

دیشب عروسی پدرم بود..

| مشاهده متن کامل بحث + 39798 بازدید | 405 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم نبر از الان زن رو پرو نکن

اخه گفتم از الان باهاش مدارا کنم

روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤                       
2728
خدارحمت کنه عزیزم  ولی براشون صبحانه نبر .

فداتشم

روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤                       
خودت مجردی یا متاهل؟ به نظرم نبر بابات خجالت میکشه

مجردم

2740
درسته ولی مگه استارتر کلفتشونه  اونم صبحانه ی بعداز عروسی پدر  میدونی چقدر ادم ناراحت می ...

من نمیگم صبحانه بردنش درسته ولی زن دوم پدر استارتر هم لایق این حجم از جملات شما نبود آخه عزیزم 

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
اسی ببخش دوس نداری جواب نده پس ظاهرا سنش کمه چطور قبول کرده زن یه مرد بچه دار با دختری به سن شما بشه

۳۸ سالشه 

نمیدونم 

ولی من گفتم خونمون دو طبقست خودم و خواهرم اونجا باشیم مسئولیتی هم ب گردنش نباشع

2706