2733
2734
عنوان

خدا وکیلی این چه وضع ادب و شعوره اگه اینطوری هستین نباشین!

| مشاهده متن کامل بحث + 527 بازدید | 35 پست
باید جلوش بزنی تو گوش بچه هاش و بگی حالا که بلد نیستی بچه تربیت کنی بذار ما ادبشون کنیم

نه بابا کتک چیه ؟! بزن تو‌گوش بچه چیه؟! بچه ها هیییییچ گناهی ندارن اینا حاصل نفهمی و بی تزبیتی مادرشونن تو تو دهنی  رو‌مادرشون باید بخوره که یکی باید خودشو تربیت کنه 

من که به این قشنگیم با پر و بال رنگیم یکه خروس جنگیم  ببین ببین تاج سرم  ببین ببین بال و پرم  این قد و بالا رو برم    امضاء: خروس جنگی حاج خانوم 
بچه ها معمولا چیزی حالیشون نیست بزرگترا باید کنترل کنن بخصوص تو این اوضاع اقتصادی این مدلی مهمونی ب ...

خالم خودش از بچه هاش بد تره مثلا مامانم ماکارانی ک درست میکنه همیشه یه مرغم کنارش میذاره چون خیلیا ماکارانی دوس ندارن پسرش هی میگفت ماکارانی میخوام و حرفی از مرغ نمیزد خالم هرسری میرفت یه تیکه از مرغه رو جدا میکرد میاورد میداد بهش بعد میبینی بچه نشسته هی بهش میگه ازینا خوردب؟از اوناخوردی؟

خانوما تورو خدا واسه حل شدن مشکلاتم یه صلوات میشه بفرستید؟🥹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچش خدای بی شعوریه  کل شهر از بی ادبیش میگن  بعد خانوم ادعا داره تو تربیت بچه هاش چیزی ک ...

فقط اونجایی که دیگرانو هم مسخره میکنن بابت تربیت دقت کردی؟

فقط اونجایی که دیگرانو هم مسخره میکنن بابت تربیت دقت کردی؟

آفرین دقیقا🤣😐

صدای خنده خدا را می‌شنوی به هر آنچه تو محال می پنداری میخندد 🧡🎈 تیکر بارداری نیست _آقام امام زمان قول دادن عیدیمو بدن 💚⚡ بهترین و شاد ترین سالم ۱۴۰۲ سالی که پر است از لبخند بی انتظار 💜 باشد به یادگار ۱۴۰۱٫۱۲٫۲۸💙عید من یعنی تو وقتی از در تو بیای 💛نذر کردم امسال سفره چیدم که بیای🤍✨  برای سلامتی و فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستید 💚خدایا ما رو از عاشقان و منتظران واقعی ظهور آقا قرار بده🙏.   به نام خدای رنگین کمان  💐    صبر بسیار بباید پدر « پیر فلک» را که دگر مادر گیتی چو تو فرزند بزاید🖤                                                                          
2728
پس جدی برخورد کن این وحشی ها کی هستن دیگه من باشم خجالتو احترام و رودربایستی رو میزارم کنار میگم حال ...

مامانم بخدا چن بار بهش تذکر داد بازم همینه 

مثلا پسر خالم عقد کرده بود بعد خالم میخواست عروسشو شب پا گشا بکنه طبق رسومات گفتن عروس از صبح بیاد تا شب خونوادش بیان چن نفرم مهمون با عروس اومد 

بعد یدونه گوسفند جلو عروس کشتن یکم واسشون کباب بکنن بعد هرکی یه گوشه یه کاریو میگرفت بردن واسه عروس و مهمونا اینم رفت نصف دیسو خالی کرد واسه پسرشو دخترش اومدن نشستن خوردن وای خیلی زشت بود

همش گیر میده به این و اون ک واسه بچم چیز بخرین