2733
2734
عنوان

خدا وکیلی این چه وضع ادب و شعوره اگه اینطوری هستین نباشین!

| مشاهده متن کامل بحث + 527 بازدید | 35 پست
بعضیا گیرایی مغزشون پایینه حالا چه نفهم واقعی باشن چه خودشونو زده باشن به نفهمی و اسمشو زرنگی گذاشته ...

اینا خودشون تا آخر نمیفهمن بقیه دارن عذاب میکشن😑 رفتیم خونه دختر خالم پسرش کاسه زردآلو رو جذاشت جلو خودش فقط میخورد بیخیال این که مهمون اونجا نشسته 

بعد دختر خالم کاسه رو برداشت گذاشت جلو مهمونا ک. تعارف بکنه خالم یک داستااااانی درست کرد🤦‍♀️ مگه میشه نفهمه؟

خانوما تورو خدا واسه حل شدن مشکلاتم یه صلوات میشه بفرستید؟🥹

حالت تربیت نکرده💩من همیشه اینو به زن عموم میگم

دانشجوی دکترای پیوسته قبلا تو امضام درباره  مریضیم نوشتم که بتونم کمک کنم بهم توهین کردن دیدم اینجا لیاقتشو ندارن درس خوندن تو رشته های پزشکی و پیرا اینجوریه که یه قهوه پرکافئین بغلته یه تن بی جون تا سحر بیدار مونده و یه دلهره تو جونت،💔ولی دوستش دارمبعضیام تو یه تاپیکی بحثمون میشه کم میارن میان امضامو میخونن بهم میگن روانی یا میگن دروغ میگی فلان میخونی یه صحبتی برای تو دارم ک هم حسودی هم لجت گرفته.....😂آرههه  اوکی من روانیم یه روانی آگاه بهتر از سالم ناآگاه.......... باید بگم این نقطه ضعف من نیست نقطه قوتمه😎............نی نی سایت تنها جایی که حس ششم می‌شنوی یک عدد حقیقت یابم ک باعث میشه فشار بخوری ...................اقایونی که اینجا کاربری دارید چند وقت از پریودیتون میگذره ؟بیبی‌ چکتونم مثبت شده؟ ..........فمنیسم عدالتگرا ........یه سری مردام هستن امضام میخونن میگن فمنیست بی منطق برا اونا کلا حرفی ندارم😂 ولی کلا امضام شمشیر دولبه است 😂😂..................... شاید اگر خیلی به قول خودتون دشمن دارید یا خیلیا از شما بدشون میاد به معنی موفقیتتون نیست شاید صرفا به خاطر اخلاقتونه.....من همه رو خانم میبینم اینجا میگم عزیزم ینی فکر کردم خانمی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میفهممت خیلی دقیق نوشتی، خدایی از تصورش اعصابم خورد شد در حدی که واقعا من باشم خاله تو‌هیچ جا دعوت ن ...

خودش خودشو دعوت می‌کنه عزیزم🥲 

2728
عزیزم بچه هاشو گیر بیار دوتا چشم غره برو ادم میشن دیگه از ترس بلند نمیشن  عصبی شدم عجب وحشی هست ...

میره میگه بچش بعد یه خانواده رو به هم میریزه یجوریه ک نمیشه هیچ کاری باهاش کرد همه هم متنفرن از کارش 

خداتومن پول ماشین کنترلی داد داداشم بعد انتظار داشت بدیمش به پسرش چون پسرش گفت می‌خوامش برگشت به مامانمم کنایشو زد گفت اگه بچه تو بود من دلم میسوخت میدادم بهش تو ندادی در صورتی ک دروغ محضه اون تازه خودشم میاد وسایل مارو برمیداره میبره کلی هم پولدلره

ی بار برخورد کن .یا دعوا میشه و قهر و دیگ نمیان و خدارو شکر.یا اصلاح میشن.این حرص خوردن نداره.

اینقدر مامانم بهش گفت انگار به دیوار گفتی

2738

بچه ها معمولا چیزی حالیشون نیست بزرگترا باید کنترل کنن

بخصوص تو این اوضاع اقتصادی این مدلی مهمونی بری و ضرر بزنی بی انصافی مثلا من مهمانی برم بچم ی میوه رو گاز بزنه و نخاد خودم دیگه میوه بر نمیداره همون مال بچمو میخورم و دیگه هم بهش اجازه نمیدم ی دونه دیگه رو گاز گازی کنه

دو بار بخاطر حرفای چرت سیاسی تعلیق شدم

وای 

من داشتم درس می‌خوندم برا کنکور 

پسراش عینه خر در و باز میکنن میان تو اتاق 

منم درس داشتم دارم میخونم 

بچه ها با من حرف میزنن 

مامانشونم عینه خیالش نبود 

موقع رفتن آجیل ها رو میریزن تو جیبشون 😑

چقدر بدم میاد از این بچه ها اه😐

صدای خنده خدا را می‌شنوی به هر آنچه تو محال می پنداری میخندد 🧡🎈 تیکر بارداری نیست _آقام امام زمان قول دادن عیدیمو بدن 💚⚡ بهترین و شاد ترین سالم ۱۴۰۲ سالی که پر است از لبخند بی انتظار 💜 باشد به یادگار ۱۴۰۱٫۱۲٫۲۸💙عید من یعنی تو وقتی از در تو بیای 💛نذر کردم امسال سفره چیدم که بیای🤍✨  برای سلامتی و فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستید 💚خدایا ما رو از عاشقان و منتظران واقعی ظهور آقا قرار بده🙏.   به نام خدای رنگین کمان  💐    صبر بسیار بباید پدر « پیر فلک» را که دگر مادر گیتی چو تو فرزند بزاید🖤                                                                          
خودش خودشو دعوت می‌کنه عزیزم🥲 

پس جدی برخورد کن این وحشی ها کی هستن دیگه من باشم خجالتو احترام و رودربایستی رو میزارم کنار میگم حالا که خودتو دعوت کردی با بچه هات میشینی یه گوشه دست به هییییچی نمیزنی تاااااا خودم پذیرایی کنم، قبلشم بقول اون کامن در اتاق خوابها رو میبندی، میوه و شیرینی هم اصصصصصلا نچین تو ظرف یه جا قایمشون کن هر وقت که وقت پذیرایی با میوه شیرینی و اجیل شد تازه همون وقت میری میچینی و میاری به همه تعارف میکنی برای غذا هم بچه هاش خواستن فقط یبار اونم بدون گوشت میاری و میگی دیگی خبری نیست تااااا سر شام… یا آدم میشن یا دیگه نمیان خونت فقط باید رودربایستی رو کنار بزاری حله

من که به این قشنگیم با پر و بال رنگیم یکه خروس جنگیم  ببین ببین تاج سرم  ببین ببین بال و پرم  این قد و بالا رو برم    امضاء: خروس جنگی حاج خانوم 
خب دعوتش نکنید آدم اینجوری رو نباید بهش احترام گذاشت .. وقتی هم میاد خونتون ..خودتون غذا بکشید بزار ...

خودش برمیداره می‌بره تو اتاقا 

بقیه بچه های فامیل خدا وکیلی مودب و فهمیدن بجز یکی از پسر عمه هام ک اونم عمم میکشدش بخواد بد رفتاری بکنه همیشه باهاش برخورد میکنه ولی این خالم بچه هم بخواد خوب باشه خودش نمیذاره 

دیروز عموم اینا خونمون بودن دخترشو من میبوسیدم و دوسش داشتم بهش برخورد ک چرا دوسشون داری 😶

بچش خدای بی شعوریه 

کل شهر از بی ادبیش میگن 

بعد خانوم ادعا داره تو تربیت بچه هاش چیزی کم نزاشته😐😑

صدای خنده خدا را می‌شنوی به هر آنچه تو محال می پنداری میخندد 🧡🎈 تیکر بارداری نیست _آقام امام زمان قول دادن عیدیمو بدن 💚⚡ بهترین و شاد ترین سالم ۱۴۰۲ سالی که پر است از لبخند بی انتظار 💜 باشد به یادگار ۱۴۰۱٫۱۲٫۲۸💙عید من یعنی تو وقتی از در تو بیای 💛نذر کردم امسال سفره چیدم که بیای🤍✨  برای سلامتی و فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستید 💚خدایا ما رو از عاشقان و منتظران واقعی ظهور آقا قرار بده🙏.   به نام خدای رنگین کمان  💐    صبر بسیار بباید پدر « پیر فلک» را که دگر مادر گیتی چو تو فرزند بزاید🖤