2733
2739

😐😐مگه چند تا نوزاد دیدین که تا حالا اجنه برده باشن؟؟؟

تا حالا همچین چیزی نه شنیدم و نه دیدم 

😕باردارم ولی با دیدن این تاپبکم اصلا نترسیدم 

انشالله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه یدونه براشون صلوات بفرستین🙃منم منتطر بودم خدا بهم یه تو دلی داد برا سالم و صالح بودن نی نی منم دعا کنید وصلوات بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من اعتقاد ندارم ولی الان حساس شدم

جن وجود داره ولی ن اینکه بیاد بچه ادمو ببره...تقصیر استارتره ک همچین تاپیکی میزنه بکنار ولی شماهم میبینی عنوانش چیه نیا داخلش ک بترسی عزیزم...اخه کدوم بچه ای رو تاحالا بردن🙄

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜
2728
نون خشک و قران سنجاق  بزار بالا سر بچت.

ممنونم حتما همین کارو میکنم🌷

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 من تونستم 💃💃💃وزن هدف:۶۰کیلو . من میتونم😍
خونوادم شهرستانن منم یه سهر دیگه زندگی میکنم فوقش یه هفته میان پیشم بعدش چیکار کنم؟ تنها میمونم اگه ...

میخوای مادر بشی

یه بچه قرارِ تربیت کنی

با این افکار و ضعف چطوری میخوای یه مامان خوب باشی؟

خیلیا زایمان میکنن کلا تنهان مثل من 

به چیزای پوچ فک نکن

حقیقت داره مادر بزرگ خدابیامرزم همیشه واسه بچه خواهر برادرام نمیزاشت مادر و بچه تنها بمونن

روزی می آید که دلت برایم تنگ خواهد شد..روزی متوجه جای خالی ام در دنیایت خواهی شد..درست همان روزی که من؛در دست نیافتنی نقطه در زندگی ات ایستاده ام!
2740
نمیدونم چی بود اومد تو ذهنم انگار تو بچگی یه فیلم اینجوری دیدم یه صحنه از فیلم تو ذهنمه زنه انگار ج ...

خیلی تاپیکت نا به جاست. اینجا کلی خانم باردار هست میترسن بندگان خدا ، یکم فکر کن هر حرفیو کجا باید بزنی

خدایا هرچی خیر و صلاحمونه برامون رقم بزن.
حقیقت داره،برای همین زن تازه زایمان کرده و بچشو نباید تا ۴۰ روز تنها گذاشت،یه نفر پیشش باشه.همین چند ...

واییی😱

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲