2737
2739
عنوان

اومدیم سفر منو شوهرمو بچم

563 بازدید | 18 پست

رفته بودیم بازار،شوهزم یچیز دید یهو نظرشو جلب کرد.بهش گفتم چیه گفت بافور..(واسه کشیدن تریاک)

گفتم براچیته گفت میخام هدیه ببرم براکسی.همیطوز دهنم وا موند اصلا..میدونم باباش نریاکیه.اما نمیدونم براچیشه.شوهرم سیگاریه.خیلی ناراحتم.چیکارکنم؟ نخریدش اما فکرش پیششه..

هدیه قحط بود خب شاید هم برای پدرش بود می‌پرسید برای کیه. کادو قحطی ک بخری 

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لابد برای باباش میخواد بعدم سیگاریا پتانسیل مصرف مخدر رو بیشتر از بقیه افراد دارن این نظر شخصی من نیست نظر کارشناسان حیطه سومصرف مواده پس بیشتر مواظبش باش

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 
2738
دارم میمیرم ازدق.نمیدونم چیکار کنم

حالا دیگه خودتو اذیت نکن فقط بطور کلی حواست بهش باشه یهو مثل باباش نشه 

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 

بافور حتما نمیخوادمعتاد باشی منم که هیچ معتاد و تریاکی اطرافم ندارم تو یه سفر بافور خریدم و با وسایلش الان ده ساله توخونمه دو سه بار بردن اینور واونور واسه استفاده دیگم اوردن

ای دریغ از عمر رفته سوز و سودای گذشته

ما هم مهمون اینجوری زیاد داریم می‌خوایم بخریم نمیدونی قیمتش چند بود😅

حاجت داری که دلت میخواد بهش برسی؟؟ سبزقباا می شناسی ؟اگر نمیشناسی بیاا تاپیکم دست خالی از پیشش نمیایی حاحتتو میده حاجت خودمو داده تاپیکم بخونید می بینید حاجت دوستان رو هم داده انشالله حاجت روا بشید برای منم دعا کنید🌱🌷
2706