2737
2739
عنوان

حتما ابروشو بردم ن؟؟😭😭

563 بازدید | 16 پست

درباره تاپیک قبل مامانم هنوز داره گریه می‌کنه ک آبرومو بردی. جدی ابروشو بردم؟؟😭😭من نمی‌خواستم اینسری ب مامانم سخت بگذره اگه ابرو بردم چیکار کنم ؟😭😭😭این حس داره دیوونم می‌کنه درسته من کتک خوردم ولی میگن تو ابرو بردی ،نمیدونم چرا 😭😭💔💔راستی مامانم مشکل قلبی داره واسه همین وقتی منو زدن ازم دفاع نکرد تو اتاق حالش بد شده بود

بذار بخونم ببینم چی شده

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مامانتو نمیدونم 

ولی لطفا دیگ نرو خونه خالت و مادر بزرگت لطفا 

من لودم. بمیرمم نمیرفتم 

شروع 1/5ی روز میام ناپیک میزنم ک دندون اوردم   💜اینجا هر روز گزارش  کار میزارم   تا ب هدفم برسم ول نمیکنم 🦷🦾  
2738

واقعا ک چ فکری میکنی ک مقصری اگ همین باشه ک گفتی اصلا مقصر نیستی مامانتم داره ابغوره الکی میگیره قلبشم چیزی نمیشه فقط دیگه نرو خونه مادربزرگت مادریت چ وضعیه اخه

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

خوندم ولی نفمیدم سر چی زدنت😐

خدایا،قسمت وحکمتت رو بذار برای اونایی که میفهمن.. برای منِ نفهم معجزه کن🌱 مرسی ..بوث بعت☹♥️ خدا یااا شکرت تا ته دنیا شکرت💜💜 شکرت بخاطر معجزه قشنگت❤❤ خودت برام حفظش کن😍🥰 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن🌺
ن یکم جیغ زدم دست مامانمو گرفتم گفتم نزن

عذاب وجدان به خودت نده تو بچه نیستی جلو روی بقیه مامانت زدت بعد اجازه داره خاله گنده بکتم بزنه. دست پیش بگیر تو قهر کن بگو خودت شروع کردی حالا کارمم اشتباه بوده میگفتی مادربزرگت راست میگه پاشو بریم نه اینکه جلو جمع بزنتت

مردی که عضو نینی سایته جای آبجیه ماست🤪کوردم🤗
2706