2733
2739
عنوان

حاضرین برین خونه ویلایی به شرط اینکه

| مشاهده متن کامل بحث + 1156 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین جوریم داریم با وام پیش میریم‌خواهرم وگرنه بدون وام تو دوره الان نمیشه کاری کرد که

چطوری به شوهرت که ۲۲ سالش هست وام میدن ؟

شرایطتو گفتی همون عقد بمونید تا خونه خودتون

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
2731
اگر صددرصد برای خودمون باشه اره حاضرم صبر کنم.چون هم سنتون کمه هم دعوایی و دخالتی ندارین خیلی راحته ...

به نظرت جلو اقوام یجوری نیست نمیگن سه چهارساله عقدن

منتطر بمون

سه روز مونده به سال ۱۴۰۲امضامو عوض کردم,خدایا جز تو کسی رو نداریم پناهمون باش,تن سالم ودل خوش و جیب وکارت پرپول نصیب هممون کن,عزیزانمون وعلی الخصوص بچه هامون وخودمون رو از همه بلاها وبیماری هاحفظ کن,کانون خانواده هامون گرم باشه همیشه,اعتیاد وخیانت از زندگیامون دورباشه,وحالمون به بهترین حال دگرگون بشه,الهم عجل لولیک الفرج,الهم صل علی محمد وال محمد,الهی امین
2738

معلومه منتظر می مونم 

مبااارکت خونت باشه 😍😍

فقط خواهشا توی این دو سال هوا بگیر نیای بگی نامزدم باردارم ......باید دیگه سیسمونی ببرم بچینم 😅😅😅😅😅😅😅

(شوخی کردم )

لطفا برای حاجتم دعا کن و یک صلوات مهمانم.....
چطوری به شوهرت که ۲۲ سالش هست وام میدن ؟ شرایطتو گفتی همون عقد بمونید تا خونه خودتون

وقتی‌میخوان‌وام بدن سنو‌نمیپرسن براساس شرایط فرد وام میدن وام مسکن میدن وام ازدواج میدن وام جوانان میدن و......

ی سوال ی پسر ۲۲ ساله چقدر پس انداز داره چقدر در میاره ک داره خونه میسازه

زمین هدیه پدر شوهرمون بوده داریم داخلش میسازیم و اینکه گلم سن ربطی به پول نداره پول دراوردن پس انداز بستگی به اراده و عرضه طرف داره 

2706