2733
2739
عنوان

چندمین کاربریتونه؟چرا تعلیق میشدین

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 145 پست
خصوصا اون گزارشه خخخخخ

😂😂 فکر کن دلیلشو چی گفت موندم چجوری جمع کنم

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

دومی کاربر بی حاشیه بودم یه سوال پرسیدم تعلیق شدم یهو

ماکارونی هستم:)نام کاربری فان هست و من اون کاربری که برامون خاطره سازی کرده نیستم (کاربرهای دو سه سال پیش متوجه هستن منظورم کدوم تاپیکه). چون کاربری قبلیم به ناحق ترکید نمیخواستم برگردم بعد یهو یاد این تاپیک افتادم و فقط به عشق خودش برگشتم و نامم برگرفته از اونه. کاربری اون خانوم ترکید ولی ازش عذرمیخوام اگه راضی نیست برای اسمم و چون نمیشه تغییر داد نام کاربری و امیدوارم ببخشه 😬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چرا پس  ببین من اصن خیلی بد تعلیق شدم یه چیزایی گفتم ک نمیدونم از من بدتر ممکن نیست بوده با ...

همین ک برمیگردی و من برنمیگردم یعنی من بدترم

این بار از گانگستر محل شماره گرفتم اکانت ساختم تعلیقم کنین با بنز از روتون رد میشه 😐
2728
خب چرا پس  ببین من اصن خیلی بد تعلیق شدم یه چیزایی گفتم ک نمیدونم از من بدتر ممکن نیست بوده با ...

سلام سال نو مبارک😁

به من میگی با هر کسی دهن به دهن نشو اونوقت خودت...🤨🤣

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

سومی دعوا‌نمردم تو تاپیک نظرم با بعضیا یکسان نبود تعلیق شدم

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
.    پروانم پر زد از پيله رفت…                                            دست بر نميدارن رعد و برقا !حقيقت تلخه مثه ي كافي سر صب..                            بيام ي جي باشه دم ايرپرت ياالله🦥.                                 تو تك ستاره اي هنوز تو اسمون من ي نوري توي تاريكي شب!...🌝🫶�                                                                كاش ميدونستم اخرين غروبه:)ً.                                    قول دادم الكي قول ندم هرچي شد نرم.                           تاريخ باز تكرار شده كسي نميتونه جانيو انكار كنه!!                                    اسمامون رو شناي ساحل چه زود پاك شدن با موجاي دريا               
2738
میگفتی اشتباه لپی بوده خخخخخ

میگم🤣

همین ک برمیگردی و من برنمیگردم یعنی من بدترم

نه میگم ک بلد نیستی😂به منم گفتن دائمی ولی برگردونده شدم آخه هی میگم تنها جایی ک دارم این دفه امتحان کن ازین استیکرام بزار🥺 تلگرامم پیام بده ایمیل معمولا برنمیگردونن دلیلش چیزیه ک بگم دوباره تعلیق میشم

دانشجوی دکترای پیوسته قبلا تو امضام درباره  مریضیم نوشتم که بتونم کمک کنم بهم توهین کردن دیدم اینجا لیاقتشو ندارن درس خوندن تو رشته های پزشکی و پیرا اینجوریه که یه قهوه پرکافئین بغلته یه تن بی جون تا سحر بیدار مونده و یه دلهره تو جونت،💔ولی دوستش دارمبعضیام تو یه تاپیکی بحثمون میشه کم میارن میان امضامو میخونن بهم میگن روانی یا میگن دروغ میگی فلان میخونی یه صحبتی برای تو دارم ک هم حسودی هم لجت گرفته.....😂آرههه  اوکی من روانیم یه روانی آگاه بهتر از سالم ناآگاه.......... باید بگم این نقطه ضعف من نیست نقطه قوتمه😎............نی نی سایت تنها جایی که حس ششم می‌شنوی یک عدد حقیقت یابم ک باعث میشه فشار بخوری ...................اقایونی که اینجا کاربری دارید چند وقت از پریودیتون میگذره ؟بیبی‌ چکتونم مثبت شده؟ ..........فمنیسم عدالتگرا ........یه سری مردام هستن امضام میخونن میگن فمنیست بی منطق برا اونا کلا حرفی ندارم😂 ولی کلا امضام شمشیر دولبه است 😂😂..................... شاید اگر خیلی به قول خودتون دشمن دارید یا خیلیا از شما بدشون میاد به معنی موفقیتتون نیست شاید صرفا به خاطر اخلاقتونه.....من همه رو خانم میبینم اینجا میگم عزیزم ینی فکر کردم خانمی 
دومی کاربر بی حاشیه بودم یه سوال پرسیدم تعلیق شدم یهو

کم مونده به روز خاطره انگیز نام کاربریت🤣

2706