2733
2739

سلام دوستان من سه روز پیش با این بیبی چکای مدیکور ازمایش دادم بتا ۱۳۰ بود.پایینی بعد از ۵ دقیقه و بالایی بعد از نیم ساعت

دو روز بعد با روژان دوباره امتحان کردم ببینم خط اش پررنگ شده اینطوری شد. بالایی بعد از پنج دقیقه و پایینی بعد از نیم ساعت

بیبی چکام چرا پررنگ تر نشده. الان باید بتا حدود ۳۰۰ بود. اعصابم خورده.هیچ علائمی هم ندارم جز یه مقدار کمردرد و پهلودرد. حتی ترشح هم ندارم. چون سابقه سقط داشتم و سخت باردار شدم واسم خیلی مهمه. توروخدا جواب بدید.

خدایا کمک کن توی سال ۱۴۰۲ دوباره مادر بشم.تنها پناهم تویی. به من و همه منتظرا کمک کن.

مثبته همش که

اگه مهمون خونه ای بودید و صاحبخونه براتون چای آورد، رد نکنید‌؛ شاید این تنها چیزی باشه که برای پذیرایی داره..... حواسمون به دستهای خالی باشه.... 🤲یادمان باشد زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست؛ ساعت بعد، حساب داریم....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
کلاااا جواب بیبی چک جوابش طی چند دقیقه قبوله‌. نه نیم ساعت اینا

همون لحظه هاله میندازه ولی پنج دقیقه بعد رنگش اینطور شد و نیم ساعت

خدایا کمک کن توی سال ۱۴۰۲ دوباره مادر بشم.تنها پناهم تویی. به من و همه منتظرا کمک کن.

عزیزم ربطی به خیلی پر رنگ شدن بیبی چک نداره الانم مثبته خداروشکر مبارکه فقط کاش با دکترت هماهنگ میشدی یه سونو میدادی چون سقط داشتی بعد اینکه از داخل رحمی بودنش مطمن میشدی بهت شیاف میداد

پسر خوشگلم 5/2 /1402به دنیا اومد .تقدیم به فرزندم زود بزرگ نشو مادر. کودکیت را بی حساب می خواهم و در پناهش جوانیم را ! زود بزرگ نشو فرزندم قهقهه بزن ، جیغ بکش ، گریه کن ، لوس شو ، بچگی کن ، ولی زود بزرگ نشو تمام هستی ام . آرام آرام پیش برو ، آن سوی سن وسال هیچ خبری نیست گلم. هرچه جلوتر می روی همه چیز تـندتر از تو قدم بر می دارد. حالا هنوز دنیا به پای تو نمی رسد از پاکی . الهی هرگز هم قدمش نشوی هرگز! همیشه از دنیای ما آدم بزرگ ها جلوتر باش ، یک قدم ، دو قدم ، ولی زود بزرگ نشو مادر. آرام آرام پیش برو گلم. آنجا که عمر وزن می گیرد دنیا به قدری سبک می شود که هیچ هیجانی برای پیمودنش نخواهی داشت. آن سوی سن و سال خبری نیست . کودکی کن ، از ته دل بخند
2738
عزیزم ربطی به خیلی پر رنگ شدن بیبی چک نداره الانم مثبته خداروشکر مبارکه فقط کاش با دکترت هماهنگ میشد ...

الان خیلی زوده هنوز ساک تشکیل نشده ک عزیزم  فقط استرس میگیره بزاره دقیقا ۲۰روز بعداز تاخیر بره ک هم جنین باشه هم ساک 

اخه دو تا مارک مختلف رو نمیتونی با هم مقایسه کنی، روژان کلا کمرنگ تر میفته من تجربه اش رو دارم، دوباره با مدیکور خواستی امتحان کن ولی بنظر من که بازم پر رنگ تر از اولی هست

عمری دگر بباید بعد از وفات ما را، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری،،، 
مبارکه مثبته  لقاح دیرگرفته بخاطر اینه من یک هفته بعداز پریودم ۹۶بود بتام دکترم خیلی کار بلد بو ...

من روز موعدم ۱۳۰ بود ولی بهم گفتند پنج شش روز دیگه تکراز کنم

حالا همش استرس دارم‌

الان خیلی زوده هنوز ساک تشکیل نشده ک عزیزم  فقط استرس میگیره بزاره دقیقا ۲۰روز بعداز تاخیر بره ...

از اون نظر اره ولی چون میگه سقط داشتم من برای اون میگم که شاید بدنش به خوبی پروژسترون تولید نکنه.بازم باید طبق نظر دکتر پیش بره

پسر خوشگلم 5/2 /1402به دنیا اومد .تقدیم به فرزندم زود بزرگ نشو مادر. کودکیت را بی حساب می خواهم و در پناهش جوانیم را ! زود بزرگ نشو فرزندم قهقهه بزن ، جیغ بکش ، گریه کن ، لوس شو ، بچگی کن ، ولی زود بزرگ نشو تمام هستی ام . آرام آرام پیش برو ، آن سوی سن وسال هیچ خبری نیست گلم. هرچه جلوتر می روی همه چیز تـندتر از تو قدم بر می دارد. حالا هنوز دنیا به پای تو نمی رسد از پاکی . الهی هرگز هم قدمش نشوی هرگز! همیشه از دنیای ما آدم بزرگ ها جلوتر باش ، یک قدم ، دو قدم ، ولی زود بزرگ نشو مادر. آرام آرام پیش برو گلم. آنجا که عمر وزن می گیرد دنیا به قدری سبک می شود که هیچ هیجانی برای پیمودنش نخواهی داشت. آن سوی سن و سال خبری نیست . کودکی کن ، از ته دل بخند
عزیزم ربطی به خیلی پر رنگ شدن بیبی چک نداره الانم مثبته خداروشکر مبارکه فقط کاش با دکترت هماهنگ میشد ...

بتا روز بیست و دو سیکلم دادم ۸.۵ بود. روز ۲۷ شد ۱۳۰. فکر کنم اگه خارج رحمی بود اینقدر زیاد نمیشد

گفتم بتا برسه به هزار که برم دکتر.ولی اینکه علائم ندارم خیلی نگرانم‌

اسی ۴۸ساعت بعد از اولین از. باید از تکرار بشه 

وقتی دوبرابر شد حله دیگه.

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
بتا روز بیست و دو سیکلم دادم ۸.۵ بود. روز ۲۷ شد ۱۳۰. فکر کنم اگه خارج رحمی بود اینقدر زیاد نمیشد گف ...

جرا انقدر زود رفتی از؟؟؟علایم داشتی؟؟ 

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
2706