2733
2734
عنوان

توروخدا بیاایید. خیلی استرس دارم. این بیبی چکاها رو بببنید

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 23 پست
اخه دو تا مارک مختلف رو نمیتونی با هم مقایسه کنی، روژان کلا کمرنگ تر میفته من تجربه اش رو دارم، دوبا ...

جدی؟من تا حالا روژان استفاده نکرده بودم. مدیکور گیر نیووردم. به نظرت این بیبی چک به ۳۰۰ میخوره؟؟

خدایا کمک کن توی سال ۱۴۰۲ دوباره مادر بشم.تنها پناهم تویی. به من و همه منتظرا کمک کن.
اسی ۴۸ساعت بعد از اولین از. باید از تکرار بشه  وقتی دوبرابر شد حله دیگه.

دو روز بعد ندادم. گفتم پنج روز قبل موعد رفتم و روز موعد

خدایا کمک کن توی سال ۱۴۰۲ دوباره مادر بشم.تنها پناهم تویی. به من و همه منتظرا کمک کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جرا انقدر زود رفتی از؟؟؟علایم داشتی؟؟ 

میخواستم برم ارایشگاه. میخواستم مطمئن شم که منفیه

جدی؟من تا حالا روژان استفاده نکرده بودم. مدیکور گیر نیووردم. به نظرت این بیبی چک به ۳۰۰ میخوره؟؟

اره شایدم بیشتر، من چون سر این سقطم همش منتظرم بتا صفر بشه خیلی چک کردم بی بی رو با ازمایش ولی ببین از ی حدی یتا بیشتر بشه دیگه نمیتونی تفاوتش رو با بی بی چک متوجه بشی، ی ازمایش بده خیالت راحت بشه اگه هم لکه بینی و دل درد زیاد نداری نگران نباش

عمری دگر بباید بعد از وفات ما را، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری،،، 
2731
میخواستم برم ارایشگاه. میخواستم مطمئن شم که منفیه

خب با این عدد بتا ارایشگاه که کنسل شد😍

عزیزم من ۳روز بعد موعدم بتام ۱۶۰بود ۴۸ساعت بعد شد ۳۵۰

دکترم گف بارداری و تمام

بخدا استرس برات سمه که به بچت منتقل میشه

این فندقی که داره میاد به زندگیت احتیاج به ارامش مامانش داره

به این فکر کن که ۳روز از موعد پریودیت گذشته و رفتی از و فهمیدی حتمی بارداری. رسیدی خونه چیکارا داری؟ 

شوهرت رو سوپرایز کنی. به خونوادت خبر بدی و.... 

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
اره شایدم بیشتر، من چون سر این سقطم همش منتظرم بتا صفر بشه خیلی چک کردم بی بی رو با ازمایش ولی ببین ...

جدی؟ خدا خیرت بده. انشالله خدا بهت یه فرزند سالم بده.

لکه بینی که ندارم. دکترم گفته بود بخاطر سابقه سقط ‌، از روز اول ازمایش شیاف بگذارم. 

کلا علایم خاصی ندارم.حس میکنم بعد از موعد علائمم کمتر هم شده.واسه همین دوباره بیبی چک گذاشتم.

جدی؟ خدا خیرت بده. انشالله خدا بهت یه فرزند سالم بده. لکه بینی که ندارم. دکترم گفته بود بخاطر سابقه ...

ممنون عزیزم، خیلی به علایم توجه نکن، ایشالا که مشکلی پیش نمیاد، چون سقط داشتی نگرانی هات طبیعیه، تو شش هفته ی سونو هم بده که دیگه خیالت کامل راحت بشه

عمری دگر بباید بعد از وفات ما را، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری،،، 
خب با این عدد بتا ارایشگاه که کنسل شد😍 عزیزم من ۳روز بعد موعدم بتام ۱۶۰بود ۴۸ساعت بعد شد ۳۵۰ دکتر ...

ممنون عزیزم

والا بخاطر اینکه سقط داشتم اینطوری حساس شدم و بعد دیگه نشد تکرار مجدد کنم و افتاد واسه هفته بعد.

علائمم خیلی کم دارم.انگار سر بارداری های قبلیم بیشتر بود. خیلی سعی میکنم استرسمو کنترل کنم. لامصب یه دفعه فکرای بد میاد سراغم.توروخدا برام دعا کن این یکی سالم پیش بره.

2740
ممنون عزیزم والا بخاطر اینکه سقط داشتم اینطوری حساس شدم و بعد دیگه نشد تکرار مجدد کنم و افتاد واسه ...

حق داری عزیزم. انشالا بهترین ها برات رقم بخوره

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "