2733
2734
عزیزم حالا باردارم باشی چیزیت نمیشه بگیر

باردارباشم شوهرم به هیچ وجه نمیزاره،بعدهم عزیزم درصورت بارداری اونم توروزای اول بیشترین آسیب به بدن و بدن جنین واردمیشه.ازنظر عقلی درست نیست و واجب نیس تواین شرایط

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منوهمسرمو نی نیمون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اگه باردارباشم و تاشب گشنگی بکشم که داغون میشه،اونم اوایلش مخصوصا من کاری که عقلم درست بدونه رو ...

چی میگی ؟ درست کامنت خوندی ؟ 

ی خانم  نوشته  بود باردارم  باشی باید روزه  بگیری 

منم  نوشتم  چرا باید روزه  بگیره؟

درست  بخونید 

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
نه عزیز اتفاقا اوایلش چیزی نمیشه اندازه کنجد مگه چقد مواد غذایی میخواد    

البته در حد یکی دو روز چون بعدش متوجه میشی ان شاءالله  باردار باشی نمیگیری 

منم منتظر بودم  گرفتم اما متأسفانه  نشد...

2731
چی میگی ؟ درست کامنت خوندی ؟  ی خانم  نوشته  بود باردارم  باشی باید روزه   ...

نه درست خوندم منظورم این بود کاری با حرف اون ندارم و قبولش ندارم حرفشو!!!

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منوهمسرمو نی نیمون
نه درست خوندم منظورم این بود کاری با حرف اون ندارم و قبولش ندارم حرفشو!!!

پس باید عزیزم  ب اون  خانم  بگی 

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
کی گفته  اگر باردار باشه باید روزه  بگیره؟ کتابی هم چاپ  کردید که مرجع تقلید کسی بشی ...

عزیزم چرا چکشی حرف میزنی ایشون نگفته بارداره گفته نمیدونم باردارم یا میخوام پریود بشم

2740
یک سوال اگر زن بخاد روزه بگیره ولی شوهرش راضی نباشه باید چکار کنه..حرف شوهر یا روزه گرفتن

عزیزم در مورد واجبات مثل نماز و روزه رضایت یا عدم رضایت شوهر مهم نیست

فقط در مورد مستحباته که شوهر باید راضی باشه

من

ازتون خاهش میکنم خاهرای گلم موقع افطار برای من دعا کنید انشاءالله هر چی صلاحه پیش بیاد برام دیگه خسته شدم🥺

براتون صلوات میفرستم

میشه به نیت ازدواجم یه صلوات بفرستی عسلم؟🥺💛

من

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔