2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالله عزیزم همیشه همه مردم خوش باشن🙏❤

خواهرای گلم میشه واسه سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین و لایک کنین منم براتون بفرستم 🥰

چند روز دیگ میرم سنو همه چی خوب باشه 🙏بعد دوسال خدا بهم داده انشالله خودشم نگهدارش باشه🥺🙏

خدایا شکرت ک هدیه مونو بهمون دادی👶🙏😍۱۴۰۱/۱۲/۱۷ تو ولادت امام زمان بیبی چکم مثبت شد خدایا شکرت🙏😍🤰خدایا مواظب تو راهیمون پسرمون رضا کوچولو باش و کمک کن صحیح و سالم به دنیا بیاد و با دلخوش بغلش کنیم🙏😍👩‍🍼🧑‍🍼۱۴۰۱/۱۲/۲۰ آزمایشمم مثبت شد خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۱/۷ سنو تشکیل قلب انجام دادم وهمه چی خوب بود خدایاشکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۲/۶ سنو انتی انجام دادم نینی مون سالمه و صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۳/۲۲ سنو آنومالی انجام دادم و نینی مون سالمه و پسره💙🧸خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۶/۱۸سنو رشد انجام دادم حال و وزن پسرمون رضا خوب بودخدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۷/۲۲سنو انجام دادم و حال و وزن پسرمون رضا خوب بود خدایاشکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۸/۱۴زایمان کردم و پسرمون رضا با دلخوش و سلامت و به موقع به دنیا آمد👩‍🍼👨‍🍼خدایا شکرت شکرت شکرت❤🙏😍انشالله قسمت همه منتظرها آمین❤🙏😍
انشالله همیشه دلتون شادباشه به سلامتی بغلش کنی برامنم دعا کن چندوقته مریض شدم دیگه خستم 

انشالله خدا شفات میده عزیزدلم مطمعن باش میایی اینجامیگی خنده ازرولبات دورنمیشه عزیزممم

ازاین کاربری دونفراستفاده میکنن من وخواهرزاده م که مجرده مرسی.❤️
2728
ایشالله عزیزم همیشه همه مردم خوش باشن🙏❤ خواهرای گلم میشه واسه سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین و لا ...

الهی آمین عزیزم میایی همینجا خبرخوشحالیتومیگی🥰😇🥰

ازاین کاربری دونفراستفاده میکنن من وخواهرزاده م که مجرده مرسی.❤️
الهی آمین عزیزم میایی همینجا خبرخوشحالیتومیگی🥰😇🥰

ممنون عزیزن انشالله حتما😍

خدایا شکرت ک هدیه مونو بهمون دادی👶🙏😍۱۴۰۱/۱۲/۱۷ تو ولادت امام زمان بیبی چکم مثبت شد خدایا شکرت🙏😍🤰خدایا مواظب تو راهیمون پسرمون رضا کوچولو باش و کمک کن صحیح و سالم به دنیا بیاد و با دلخوش بغلش کنیم🙏😍👩‍🍼🧑‍🍼۱۴۰۱/۱۲/۲۰ آزمایشمم مثبت شد خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۱/۷ سنو تشکیل قلب انجام دادم وهمه چی خوب بود خدایاشکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۲/۶ سنو انتی انجام دادم نینی مون سالمه و صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۳/۲۲ سنو آنومالی انجام دادم و نینی مون سالمه و پسره💙🧸خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۶/۱۸سنو رشد انجام دادم حال و وزن پسرمون رضا خوب بودخدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۷/۲۲سنو انجام دادم و حال و وزن پسرمون رضا خوب بود خدایاشکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۸/۱۴زایمان کردم و پسرمون رضا با دلخوش و سلامت و به موقع به دنیا آمد👩‍🍼👨‍🍼خدایا شکرت شکرت شکرت❤🙏😍انشالله قسمت همه منتظرها آمین❤🙏😍
2738
چرا؟ منم همینطورم ۱۴ ساله ازدواج کردم ۸۸ 

من 87 ازدواج کردم 

به همه بدبینه از همون اول زندگی این چهارشنبه سوری رفتیم برا آتش بازی بنزین تو دستم بود یه زن معتاد کارتون خواب اوند سمتم بنزین خواست همون شد دعوای ما چرا از تو گرفت